26 November, 2022

به تازگی اخباری مبتنی بر جدایی کارگردان بازی Valorant از تیم سازنده منتشر شده است. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

زیگلر، کارگردان بازی Valorant، در پست توییتر خود چنین بیان داشت:

امروز با قلبی سرشار از سپاسگذاری و هیجانی عمیق به سراغ شما آمدم تا خبری را اعلام کند. پس از 8 سال کار بر روی بازی Valorant و توسعه از پایه با تیمی از افراد متعهد و پرشور که به طور خستگی ناپذیر برای خدمت به شما با احترام و تحسینی که شایسته آن هستید، کار کرده‍‌اند، من از نقش کارگردان بازی Valorant کنار می‌کشم. بنابراین بازی را به دوست خوبم اندی هو می‌سپارم تا وی از این پس کارگردانی را برعهده گیرد.

جدایی کارگردان بازی Valorant !

جو زیگلر،  در ادامه به ستایش اندی هو می‌پردازد:

اندی کسی است من با افتخار می‌گویم که سال‌های زیادی را برای توسعه بازی VALORANT سپری کرده و فداکاری شخصی او برای ارائه به بالاترین استانداردها الهام‌بخش همه است. تیمی که با او فعالیت دارند، به او اعتماد و ایمان کاملی دارند که موجب رشد و تکامل VALORANT در آینده می‌شود. بنابارین تصور می‌کنم بازی به آنچه که لیاقتش را دارد تبدیل خواهد شد.

در سوی دیگر زیگلر پیرامون فعالیت جدید خود گفته است که قصد دارد ماجراجویی جدیدی را در حوزه صنعت گیم آغاز کند. در حقیقت زیگلر استودیو ریوت گیمز را ترک نگفته بلکه روی پروژه دیگری فعالیت خواهد داشت. بازی شوتر رایگان آنلاین ولورانت  در ژوئن سال 2020 منتشر شد و توانست موردتوجه استریمرها و بازیکنان هاردکور قرار گیرد.

عنوانی که به رقیب بازی‌های بتل رویال تبدیل شده و توانسته علاقمندان بسیاری را جلب کند. به هر حال ما نیز برای جو زیگلر آرزوی موفقیت داریم و انتظار می‌رود در آینده اطلاعاتی پیرامون اثر بعدی آن فاش شود.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *