26 November, 2022

یکی از عناوین مورد انتظار سال 2022 بی شک بازی The Wolf Among Us 2 است. اثری که به تازگی اطلاعاتی از آن منتشر شده است. با گیمو همراه باشید.

این بازی قرار بود سال 2018 منتشر شود اما تعطیلی ناگهانی Telltale Games موجب تاخیر در انتشار آن شد. موضوعی که ناراحتی بازیکنان علاقمندان به این سری را دربر داشت.

سال 2019 اگرچه Telltale تعطیل شد، اما شرکتی آی پی‌های این استودیو را خریداری کرد و بسیاری از بازیکنان که ناامید در انتشار The Wolf Among Us 2 بودند، اکنون امید بسیاری دارند.

متاسفانه اخبار کافی درباره بازی مورد اشاره منتشر نشد و حال به تازگی جزئیاتی دردسترس قرار گرفت که نشان می‌دهد با اثری فاخر رو به رو هستیم که می‌تواند موجب خشنودی طرفداران شود.

اطلاعاتی جدید از بازی The Wolf Among Us 2

خوشبختانه Telltale در یک پیش نمایش انحصاری با Game Informer، گنجینه‌ای از اطلاعات را در مورد دنباله مورد انتظار فاش کرده است.

طبق گزارش جدید این بازی در حال تولید کامل است، به خصوص برای طرفداران هیجان انگیز هم خواهد بود. برخی نگرانی‌ها وجود داشت که اعلام شدن The Expanse به این معنی است که The Wolf Among Us 2 چندان موردتوجه نخواهد بود. خوشبختانه، به نظر نمی‌رسد که چنین باشد. امیدواریم توسعه کارآمدی که Unreal Engine فعال کرده است به این معنی باشد که طرفداران The Wolf Among Us بیش از حد منتظر ادامه دنباله نخواهند بود. انتظار می رود در سال 2022 اخبار بیشتری در مورد این بازی بشنوید.

به هر حال باید منتظر ماند ماند تا تیم توسعه دهنده اطلاعات تکمیلی ارائه دهد و طرفداران را با جزئیات بیشتر همراه سازد.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *