26 November, 2022

به تازگی یکی از افشاگران صنعت بازی‌های ویدئویی افشا کرده که شرکت راکستار بزودی سورپرایز ویژه‌ای برای طرفداران بازی Bully ارائه خواهد داد. با گیمو همراه باشید.

کاربر SWEGTA یوتیوب که همیشه عناوین راکستار را تجربه می‌کند، این موضوع را در توییتر خود بیان کرده و احتمال صحت داشتن آن کم نیست. متاسفانه وی افزود که طرفداران نباید منتظر معرفی بازی Bully 2 باشند.

اطلاعات بیشتری ارائه نشد و احتمال دارد در آینده نزدیک با جزئیات بیشتری رو به رو شویم. شایعات جزئیاتی که کاربر SWEGTA ارائه کرده کافی نیست و مبهم به نظر می‌رسد، اما باید بیان داشت که پیشتر نیز شایعه‌هایی درباره نسخه بعدی بازی Bully دریافت کردیم.

بنابراین احتمال اینکه شایعه به حقیقت تبدیل شود چندان عجیب نیست. پیشتر گزارشاتی منتشر شد و تام هندرسون یکی دیگر از افشاگران در توییتر خود ادعا کرد که در The Game Awards 2021 قرار بود شاهد معرفی نسخه دوم بازی Bully باشیم اما راکستار تصمیم گرفت این اتفاق صورت نگیرد و برنامه‌ دیگری تدارک دید.

سورپرایز برای طرفداران بازی Bully

وی افزود که برخی افراد توانستند به گیم پلی این نسخه هم دسترسی پیدا کنند و بسیار عجیب به نظر می‌رسد. عنوانی که در شایعه به سر برده و هنوز جزئیات رسمی ارائه نشد. گذشته از آن اخیرا وب سایت راکستار نیز با لوگو جدید بازی Bully بروزرسانی شده و سپس این آپدیت برداشته شد تا طرفداران هیچ شکی به نسخه جدید نبرند.

پیش از این نیز راکستار در زمان رونمایی Red Dead Redepmtion 2 چنین حرکتی داشته و یک تیزر سریع ارائه می‌دهد. متاسفانه راکستار گیمز همیشه در ارائه اطلاعات عناوین آینده سکوت می‌کند و بازی‌های کمی هم هر چند سال ارائه می‌دهد.

در اخباری مرتبط نسخه بعدی بازی GTA نیز به سختی در حال توسعه بوده و باید منتظر اخبار بیشتری باقی ماند و نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد.

منبع: Comicbook

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *