26 November, 2022

در این مطلب به نقشه‌ های سریال Squid Game در بازی Fortnite که به واسطه کاربران خلاق این اثر ساخته شده‌اند، می‌پردازیم. با گیمو همراه باشید.

چند روزی است که سریال Squid Game سرو صدای زیادی در فضای مجازی و همینطور میان سریال‌باز‌ها، به پا کرده است. سریال کره‌ای که چندی پیش توسط شبکه اینترنتی نت‌فلیکس (Netflix) پخش و به یک باره، به ترند اول جهانی تبدیل شد. پیش از هر چیزی، شاید توضیح مختصری از داستان سریال برای آن دسته از افرادی که هنوز موفق به تماشای این اثر نشده‌اند، مفید باشد.

نقشه های سریال Squid Game در بازی Fortnite

داستان سریال Squid Game، روایتی تامل برانگیز از دنیایی است که «پول» به مهم‌ترین موضوع بشریت تبدیل شده است. همین ورق کاغذی، باعث شده تا خیلی‌ها به مرز جنون برسند، خیلی‌ها بدهی‌های عظیم داشته باشند و یا فکرهای منفی داشته باشند. حال سریال ما را با شخصیتی آشنا می‌کند که بدهی زیادی به گروهی دارد و از طرف دیگری، با مسائل شخصی دسته و پنجه نرم می‌کند. در یکی از روز‌ها، شخصی او را به یک بازی دعوت می‌کند. بازی که شاید در ظاهر ساده به نظر بیاید، اما باختن در آن می‌تواند به خاتمه زندگی‌تان منتهی شود.

سریال Squid Game در بازی Fortnite – این سریال کره‌ای، این روز‌ها در صدر توجهات قرار دارد. به موازات این موضوع، کاربران خلاق بازی فورتنایت نیز از این موج استفاده‌ کرده‌اند و با بهره بردن از هوش بالای خلاقیتیشان، از حالت Creative Mode استفاده کرده‌اند و بازی‌هایی که در سریال Squid Game به تصویر کشیده می‌شوند را خلق کرده‌اند. شاید در بعضی از نقشه‌ها مشکلاتی ببینید، اما در برخی دیگر می‌توان به معنی واقعی کلمه حس و حال سریال بازی مرکب را حس کرد. در ادامه به معرفی بهترین نقشه‌ های سریال Squid Game در بازی فورتنایت می‌پردازیم.

چراغ قرمز، چراغ سبز کد دسترسی: 6796-5852-0804

اولین بازی که در سریال Squid Game با آن آشنا و رو به رو می‌شوید، «چراغ قرمز، چراغ سبز» است. در این بازی شرکت کنندگان باید در مدت زمانی مشخص، حرکت کنند. شخصیت اول این بازی، عروسکی است که سرش را به نشانه چشم گذاری، به سمت خلاف بازیکنان می‌چرخاند. هر زمان که سرش برگردد و شخصی در حال حرکت باشد، از زمین بازی حذف خواهد شد. به لطف قابلیت خلق نقشه در بازی فورتنایت، می‌توانید با وارد کردن کد دسترسی، به راحتی به این بازی جذاب وصل شده و از تجربه آن لذت ببرید.

تاب کشی کد دسترسی: 0652-7985-6622

سریال Squid Game در بازی Fortnite – از دیگر بازی‌های سریال Squid Game، بازی تناب کشی است که به بازی Tug of War نیز معروف است. به طور حتم اکثرتان با این بازی آشنا هستید. در این بازی دو گروه باید تناب را به سمت خودشان هل دهند. هر گروهی که بتواند گروه رقیب را به سمت خودش هل دهد و از حدی مشخص، تناب‌ آن‌ها را برای خودشان کند؛ برنده است. حال این بازی در قالب یکی از نقشه‌های بازی فورتنایت به تصویر کشیده می‌شود.

پل شیشه‌ای کد دسترسی: 2865-1481-0812

یکی از جذاب‌ترین بازی‌هایی که در سریال Squid Game اجرا شد، پل شیشه‌ای (The Glass Bridge) است. در این بازی پیش پایتان دو نوع شیشه قرار می‌گیرد. یکی از این دو نوع شیشه مقاوم است و حال باید بازیکنان از یک احتمال 50 به 50 جان سالم به در ببرند. اگر انتخاب اشتباهی کنید، سند مرگ‌تان امضا می‌شود. حال این بازی جذاب در قالب یکی از نقشه‌های بازی فورتنایت در آمده است که با وارد کردن کد دسترسی می‌توانید به آن وصل شوید.

The Laboratory کد دسترسی: 9684-5332-0845

The Laboratory مجموعه‌ای جذاب از بازی‌های کوچکی است که در سریال Squid Game به تصویر کشیده شده‌اند. در این نقشه می‌توانید به تجربه بازی‌های جذاب این سریال بپردازید. شاید جالب باشد بدانید که این نقشه قابلیت پشتیبانی تا 16 بازیکن را دارد. از این رو با یک نقشه شلوغی رو به رو خواهید بود.

سایفر کد دسترسی: 7268-0342-8131

سریال Squid Game در بازی Fortnite – اگر موفق به تماشای سریال شده‌اید، احتمالا روی این موضوع که یکی از جذاب‌ترین بخش سریال، شب‌های آن بوده؛ هم نظر هستیم. شب‌هایی که هر لحظه ممکن است بازیکنی به واسطه داشتن رقیب کم‌تر و به موازات آن، کسب جایزه‌ بیشتری، اقدام به کشتن شما کند. حال به لطف سایفر (Sypher)، یکی از معروف‌ترین یوتیوبر‌های جهان، این بازی در قالب یک نقشه دردسترس قرار گرفته است. با وارد کردن کد دسترسی به راحتی می‌توانید از بازی در این سرور لذت ببرید.

به طور حتم طی روز‌ها و ماه‌های آینده، شاهد ساخت نقشه و سرور‌های خلاقانه‌تری از کاربران خواهیم بود. اما نباید این را فراموش کرد که به زودی احتمالا رویدادی برای سریال Squid Game در بازی Fortnite برگزار می‌شود. تا آن زمان سپری کردن اوقات فراغت در این سرور‌های یاد شده، می‌تواند جذاب و لذت بخش باشد.

منبع: گیم اسپات

در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *