25 November, 2022

استودیو Frogwares به تازگی اطلاعات جدید از بسته الحاقی بازی Sherlock Holmes Chapter One منتشر کرده که به عنوان بسته Beyond a Joke شناخته می‌شود. با گیمو همراه باشید.

این DLC جدید پرونده تازه‌ای را به داستان بازی اضافه خواهد کرد و در نتیجه اگر این عنوان را به پایان رساندید، می‌توانید با بسته جدید معمای جدیدی داشته باشید.

بسته الحاقی جدید برای پلتفرم رایانه شخصی، ایکس باکس سری ایکس، سری اس، پلی استیشن 5 منتشر شده و البته قرار است بزودی بسته‌های دیگر هم برای  بازی Sherlock Holmes Chapter One منتشر شود.

این DLC یکی از سه DLC بوده که شامل ماموریت داستانی جدیدی می‌شود و قرار است در ما‌ه‌های آینده بسته‌های الحاقی دیگر به این عنوان افزوده شود.

بسته الحاقی بازی Sherlock Holmes Chapter One

داستان ماموریت بسته Beyond a Joke بدین شکل بوده که هولمز باید به یافتن سارقی بپردازد، سارقی که از املاک ثروتمندان جزیره Cordona سرقت دارد. بسته جدید قیمت 5 دلاری داشته و یک بسته رایگان برای دارندگان Sherlock Holmes Chapter One نخواهد بود.

بسته Beyond a Joke علاوه بر ماموریت داستانی یک ساعته جدید، شامل لباس‌های جدید Newcomer Outfit و Widow’s Outfit می‌شود.

به گفته استودیو Frogwares، دو بسته الحاقی بعدی Mycroft’s Pride و M for Mystery نام دارد که در اوایل سال آینده دردسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. پیش از این شاهد انتشار بسته Saints and Sinners بودیم و اگر می‌خواهید تمام بسته‌های الحاقی را به رایگان دریافت کنید،  بهتر است سیزن پس 24 دلاری را خریداری کنید.

استودیو سازنده وعده داده در آینده بسته‌های الحاقی رایگان هم ارائه خواهد داد و نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز با تاخیر منتشر می‌شود. گفته شده نسخه نسل هشتمی در سال 2022 منتشر می‌شود و برای آن که افت کیفیتی نداشته باشد، این تاخیر به وجود آمده است تا اطمینانی حاصل شود.

منبع: Eurogamer

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *