25 November, 2022

به نظر می‌رسد باید منتظر عرضه بازی Mad Max 2 در آینده نچندان دور باشیم. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

در سال 2015 بود که استودیو Avalanche Studios بازی برگرفته از فیلم Mad Max جورج میلر ساخت و با همین عنوان نیز منتشر کرد. این استودیو که در کارنامه خود آی پی Just Cause را داشت، توانست یک اثر قابل قبول ارائه دهد.

این عنوان اثر اکشن ماجراجویی جهان باز بوده که بازیکنان با خودرو هم می‌توانند به نبرد با دشمنان بپردازند. در حالی که بازی Mad Max  با استقبال مطلوبی رو به رو شد، تیم توسعه مدتی بود که سکوت اختیار کرد و واکنشی نسبت به نسخه جدید نشان نداد.

به تازگی کاربر Wendy W Fok توییتر پستی منتشر کرده و خبر از ساخت دنباله بازی Mad Max  توسط استودیو Avalanche Studios را داد. Wendy سابقه درخشانی در افشا اطلاعات بازی‌های Avalanche دارد و گزارش جدید احتمالا صحت داشته باشد.

ساخت بازی Mad Max 2

استودیو Avalanche در حال حاضر اظهار نظری نکرده و این ادعاها را هم رد نکرده، بنابراین این توییت را باید شایعه دانست، بخصوص اگر توسط استودیو سازنده تایید یا تکذیب نشود. در حال حاضر می‌دانیم که استودیو Avalanche  روی یک اثر جهان باز جدید Co-op با همکاری ایکس باکس مشغول کار است که Contraband  نام دارد.

اطلاعات بیشتری موجود نیست و نباید به شایعات بی اساس پرداخت. اینکه دنباله بازی Mad Max در دست ساخت قرار دارد، بعید نیست و احتمالا بخشی از تیم Avalanche  روی این عنوان فعالیت دارد و بخشی از تیم نیز به توسعه Contraband می‌پردازند.

در اخباری مرتبط بازی Contraband داستان آن در دهه 1970 اتفاق افتاده و برگرفته از فیلمی به همین نام است که توسط بالتاسار کورماکور ساخته شد و سال 2012 به اکران درآمد، فیلمی با ایفای نقش مارک والبرگ، بن فاستر و چندی دیگر.

مشخص نیست بازی Mad Max جدید چه زمانی معرفی خواهد شد و باید تنها منتظر ماند این استودیو چه زمانی را برای معرفی مشخص کرده است.

منبع: GamingBolt

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *