24 November, 2022

اگر به دنبال روایتی جذاب،‌ همراه با حس انتقام و ورزش کنگفو هستید؛ دانلود بازی Sifu را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

طی سال‌های اخیر آثار جذابی در صنعت بازی‌های ویدئویی منتشر شده‌اند،‌ اما بازی Sifu کمی فرق می‌کند. این بازی که جزو جدیدترین ساخته‌های استودیو Sloclap به حساب می‌آید؛ روایتی جذابی را به تصویر می‌کشد. روایتی که در آمیخته با انتقام و همینطور ورزش کنگفو است. شاید این چند وقت آثاری را دیده باشید که این دو المان را در خودش داشته باشد، اما بازی Sifu تفاوت‌هایی نیز دارد.

از جمله نکاتی که باعث تفاوت بازی Sifu با دیگر ساخته‌های هم سبکش می‌شود، گیم پلی آن است. گیم پلی بازی Sifu جزو جذاب‌ترین بخش‌هایش به حساب می‌آید. گیم پلی بازی به شدت سریع است. شما باید به عنوان یک کنگفوکار آماتور، وارد روایت انتقام شوید. انتقام که به واسطه کشته شدن خانواده، در درون شما ایجاد شده است. اما خبری از اینکه از همان دقایق ابتدایی شما یک کنگفوکار حرفه‌ای باشید نیست. بلکه رفته رفته باید مهارت‌ها را بدست بیاورید. از طرفی، راهی که پا در آن گذاشته‌اید نیز به آسانی چیزی که فکرش می‌کنید نیست. دشمنانی که جلوی راه‌تان قرار می‌گیرند، هر کدام قادر هستند که به تنها شما را از پا در آورند. دقیقا در همین بین، وجود المانی باعث می‌شود که جذابیت این اثر دوچندان شود.

دانلود بازی Sifu برای کامپیوتر

استودیو Sloclap در بازی Sifu از نوآوری جذاب و همینطور عجیبی استفاده کرده است. همانطور که کمی قبل‌تر گفته شد، مبارزاتی که در این بازی دارید به شدت سخت خواهد بود. به همین دلیل، شخصیت اصلی داستان از جادویی استفاده می‌کند که نوعی آن را به یک فرد غیرقابل شکست تبدیل می‌کند. البته که این جادو، محدودیت‌هایی دارد. اگر محدودیت‌هایش به پایان برسد، یک چیز مهم از شما گرفته می‌شود. به عبارتی، با هر بار استفاده از این جادو، چیز مهمی از شما گرفته می‌شود. چیز مهمی که در این بازی جان شما است. هر بار که این جادو را استفاده کنید، پیرتر می‌شوید. پیرتر شدن شما نیز باعث می‌شود در مبارزات، کند‌تر شوید. پس چالش اصلی، زمان استفاده از این جادو است.

گرافیک بازی Sifu نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. گرافیک بازی در کنار واقع‌گرایانه بودن در بخش‌هایی نیز فانتزی است. ترکیب این دو المان باعث می‌شود تا با نمای جدیدی  مواجه شویم. صداگذاری نیز طبق نمایش و صحبت‌های سازندگان، از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

به طور کلی تجربه بازی Sifu به هر آن کسی که به دنبال روایتی جذاب و همینطور گیم پلی با سرعت بالا است، پیشنهاد می‌شود. اثری که مملو از لحظات هیجان انگیز و همینطور مبارزات چالش برانگیز است. در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Sifu از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

صفحه فروش بازی در Epic Games

سیستم مورد نیاز بازی Sifu

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • Windows OS: Windows 8.1
 • Windows Processor: AMD FX-4350 or Intel Core i5-3470 or equivalent
 • Windows Memory: 8 GB RAM
 • Windows Storage: 22 GB
 • Windows Graphics: Radeon R7 250 or GeForce GT 640 or equivalent

سیستم پیشنهادی:

 • Windows OS: Windows 10
 • Windows Processor: AMD FX-9590 or Intel Core i7-6700K or equivalen
 • Windows Memory: 10 GB RAM
 • Windows Storage: 22 GB
 • Windows Graphics: GeForce GTX 970 or Radeon R9 390X or equivalent
باکس دانلود

نسخه فشرده و کم حجم DODI اضافه شد

دانلود نسخه DODI - قسمت اول: لینک مستقیم

دانلود نسخه DODI - قسمت دوم: لینک مستقیم

دانلود نسخه DODI - قسمت سوم: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
 • پسورد: www.gamoo.ir
 • حجم فایل: 8.8 گیگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *