25 November, 2022

اگر از علاقه مندان به رانندگی با هلکوپتر هستید، دانلود بازی Helicopter Simulator را از دست ندهید. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

این روز‌ها می‌توان آثار متنوعی را در سبک‌های مختلفی پیدا کرد. یکی از سبک‌هایی که موردنظر زیادی از بازیکنان قرار گرفته، شبیه سازی است. در اینگونه آثار، بازیسازها از روی یک کاری، اثری را می‌سازنند. از شبیه ساز ماشین راندن گرفته تا حتی بنزنین زدن. بازی Helicopter Simulator نیز از جمله جدیدترین آثار این سبک است. همانطور که از نام این بازی مشخص است، در آن شبیه سازی هلکوپتر صورت گرفته است. به عبارتی، در این بازی با شبیه ساز دقیق و تخصصی هلوکپتر رانی مواجه هستید.

در بازی Helicopter Simulator می‌توانید به یک هلکوپتر ران ماهر تبدیل شوید. ماموریت‌هایی در این بازی برای شما تهیه شده است که چالش‌های جذابی دارند. شما می‌توانید از مرحله ابتدایی تا مرحله پیشرفته، با این بازی همراه شوید. شایان ذکر است که تمام موارد به کار رفته در این بازی واقعی است. به عبارتی دیگر، از جاذبه گرفته تا انواع مدل هلکوپترها.

دانلود بازی Helicopter Simulator

اما همه چیز به راندن هلکوپتر خلاصه نمی‌شود. بازی Helicopter Simulator از مراحل اولیه نیز بهره می‌برد. مراحلی که شامل بررسی‌های قبل از پرواز و بارگیری می‌شود. از طرفی دیگر باید آیانه و ناوگان هلپکوتری خودتان را نیز مدیریت کنید. ممکن است اشتباهاتی صورت بگیرد که به خسارت‌های بزرگ ختم شود. هر چه بتوانید در این راه بهتر عمل کنید، امتیاز بیشتری دریافت می‌کنید. به موازت آن دستتان برای خرید هلکوپترهای جدید بازتر می‌شود.

شایان ذکر است که بازی Helicopter Simulator شامل مراحل آموزشی نیز است. فیزیک پرواز در این بازی فوق العاده است. همینطور با محیطی Open-World رو به رو هستید که به هر کجای آن می‌توانید سفر کنید. دیدتان نیز حدود 10 کیلومتر است. مدل‌ها و انیمیشن‌های سه بعدی هلکوپترها به بهترین شکل ممکن بازسازی و طراحی شده‌اند.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Helicopter Simulator از سرور‌های قدرتمند گیمو بپردازید.

صفحه مربوط به فروشگاه استیم

سیستم مورد نیاز بازی Helicopter Simulator

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Microsoft Windows 7 / 8 / 10 (64bit)
 • Processor: Quad Core CPU 2,6 GHz
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: DirectX 11-capable video card from NVIDIA or AMD w/2 GB VRAM
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 4 GB available space
 • Sound Card: DirectX Compatible
 • Additional Notes: System requirements are subject to changes during optimisation process.
باکس دانلود

دانلود نسخه Fitgirl - فشرده: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
 • پسورد: www.gamoo.ir
 • حجم فایل: 2.5 گیگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *