25 November, 2022

در این مطلب به دانلود نسخه نهایی درایو کارت گرافیک AMD می‌پردازیم. جدیدترین نسخه از درایو کارت گرافیکتان را در اینجا پیدا کنید. با گیمو همراه باشید.

برهیچکس اهمیت کارت‌های گرافیکی پوشیده نیست. قسمتی از هر پلتفرم که ارزش آن را در حین اجرا بازی‌ها، نرم افزار‌ها و دیگر مسائل روزانه، به وضوح می‌توانید ببینید. کارت گرافیکی باعث می‌شود تا بتوانید راحت‌تر و سریع‌تر، بازی‌های روز دنیا را اجرا کنید. یا اینکه به بهبود عملکرد رایانه‌ و یا کنسول‌تان در حین اجرا برنامه‌ها کمک می‌کند. امروزه در تمام وسائل الکترونیکی هوشمند، از کارت گرافیکی استفاده می‌شود. از کامپیوتر گرفته که قطب اصلی آن است تا کنسول‌ها و حتی گوشی‌های هوشمند. اینکه محصول موردنظرتان از کارت گرافیک قدرتمند‌تری بهره ببرد، یکی از مهم‌ترین حسن‌ها به حساب می‌آید. از این رو خیلی از کاربران و خریداران، به دنبال خرید جدیدترین محصولات با بروزرترین کارت گرافیک‌های دنیا هستند.

نسخه نهایی درایو کارت گرافیک AMD

اما مانند تمام وسائل الکترونیکی، کارت گرافیک نیز نیاز به بروزرسانی دارد. گاهی اوقات این بروزرسانی باید به صورت سخت افزاری صورت بگیرد. یعنی شما کارت گرافیکتان را با مدل دیگری تغییر دهید. اما در اکثر مواقع، شرکت‌ها برای بهبود انجام بازی‌ها و یا برنامه‌ها، به صورت ماهیانه بروزرسانی‌های نرم افزاری منتشر می‌کنند. این بروزرسانی‌های نرم افزاری باعث می‌شوند تا عملکرد کارت گرافیک بهبود پیدا کند. به نوعی با سخت افزار موردنیاز هر دوره، هم‌گام شود.

یکی از شرکت‌های پیشران در عرضه عرضه کارت‌های گرافیکی، بی‌شک شرکت AMD است. شرکتی که به وضوح نشان داده است که می‌تواند با GeForce یا همان Nvidia در میدان رقابت، مبارزه کند. این شرکت نیز برای کاربران خودش، به صورت ماهیانه و گاهی هفتگی، بروزرسانی‌هایی منتشر می‌کند. با نصب بروزرسانی‌های کارت گرافیک AMD، موارد بسیاری عملکرد بهتری پیدا می‌کنند. از بهبود تصاویر و کیفیت آن‌ها گرفته تا عملکرد و همینطور ویژگی‌های دیگر، با نصب بروزرسانی‌ها، پیشرفت می‌کنند.

ما در این مطلب به دانلود نسخه نهایی درایو کارت گرافیک AMD می پردازیم. به عبارتی، با انتشار هر بروزرسانی جدید، این مطلب بروز می‌شود و می‌توانید بروزرسانی سیستم‌تان را با ما انجام دهید. شایان ذکر است که تمام لینک‌ها تست شده و قابل اعتماد هستند. همینطور دانلود از سرور‌های قدرتمند گیمو، سرعت شما را برای رسیدن به هدفتان سرعت می‌بخشد.

باکس دانلود

نسخه AMD Driver Adrenalin Edition 22.2.1

نسخه ویندوز 10 و 11: لینک مستقیم

نسخه ویندوز 8 و 7: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

برای نصب بروزرسانی‌ها تنها کافیست روی برنامه آن کلیک کنید. شایان ذکر است که به هیچ وجه در حین نصب، کامپیوتر را خاموش نکنید. 

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 400 مگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *