25 November, 2022

اگر به دنبال دانلود کرک بازی Elden Ring هستید؛ این مطلب را از دست ندهید. همینطور در این مطلب به رفع مشکلات بازی Elden Ring نیز می‌پردازیم. با گیمو همراه باشید.

بی‌شک بازی Elden Ring از موردانتظاترین بازی‌های سال 2022 به حساب می‌آید. اثری که جزو جدیدترین ساخته‌های استودیو فرام‌سافتور (From Software) است و از این رو، تماشای آخرین ساخته میازاکی، پدر سبک سولز، تماشایی است. بازی Elden Ring می‌خواهد باری دیگر بازیکنان را با سخت‌ترین چالش‌های سبک سولز و همینطور روایت خاص و منحصر به فردش همراه کند.

داستان بازی Elden Ring بیشتر شخصیت محور است و توسط George R.R Martin نوشته شده است

بازی داستان‌هایی از شخصیت Tarnished روایت می‌کند که از سرزمین The Land Between تبعید شده است. در پی متلاشی شدن Elden Ring شما Tarnished خود را می‌سازید و در پی یک جنگ بزرگ، به دنبال کسب افتخار می‌گردید. خدایان قدیم در اطراف شما در حال نابودی هستند.

فرام سافتور بارها تاکید کرده است که در مقایسه با  رویکرد معمولی خود برای از بین بردن جزئیات داستان در زبانه‌ها و توضیحات آیتم‌ها، در بازی با طرح داستانی خود کمی مستقل‌تر عما می‌کند و بیشتر بر یک گروه بزرگ از شخصیت‌ها تکیه می‌کند.

این قضیه تا حدودی به لطف George R.R Martin است که به شکل گیری عناصر تصویر بزرگ مانند منشاء افسانه‌ها و شخصیت‌های آن کمک کرد. خود Miyazaki مسئولیت متن درون بازی را بر عهده داشت، اما لمس مارتین در دنیای پر فراز و نشیب و تاریک بازی قابل مشاهده است.

تمام کردن بازی Elden Ring چقدر طول می‌کشد؟

این بازی چقدر طول می‌کشد؟ با توجه به اینکه هیچ مسیر قطعی از طریق The Land Between وجود ندارد، پاسخ دادن به این سوال کمی سخت است؛ اما طبق تخمین Miyazaki داستان اصلی به تنهایی حداقل 30 ساعت طول می‌کشد. البته این یک تخمین کلی و بسیار محافظه کارانه است که محتواهای انتخابی را در نظر نمی‌گیرد و این بازی چیزهای زیادی را در مسیر پنهان کرده است. بازی حداقل 30 ساعت را با بازی‌های قبلی تطبیق می‌دهد، اما ما حاضریم شرط ببندیم که قطعا زمان بازی دو برابر چیزی است که فرام سافتور (FromSoftware) اعلام کرده است.

بازی Elden Ring به اندازه بازی Dark Souls دشوار است، اما برای همه نوع بازیکن در دسترس‌تر است!

به گفته Miyazaki، بازی در حال تبدیل شدن به بهترین بازی فرام سافتور (FromSoftware) تا کنون در تمام دوران است، پس دشواری آن دور از انتظار نیست (حداقل به سختی بازی Dark Souls). با این اوصاف، به بازیکنان راه‌های بیشتری را برای مقابله با چالش‌ها خود می‌دهد و استودیو معتقد است که این امر به طور کلی بازی را در دسترس‌تر قرار می‌دهد.

مدیر بازریابی و ارتباطات Yasuhiro Kitao توضیح داد که این بازی برای همه نوع بازیکن طراحی شده است، نه فقط برای کهنه سربازان سرسخت که با خوشحالی برای تجربه تنبیهی ثبت نام می‌کنند. چه به دنبال دنیایی جالب و مجلل برای کاووش باشید چه به دنبال شکست دادن رئیس‌های بی رحم، به نظر می‌رسد می‌توانید سبک بازی مورد نظر خود را پیدا کنید و از این تجربه، حداکثر استفاده را ببرید.

صحبت از گزینه‌های ساخت باعث می‌شود این بازی سیستم مبارزات اکشن فرام سافتور (FromSoftware) را به شدت افزایش دهد. مبارزه اکشن مبتنی بر استقامت آزمایش شده و واقعی بازگشته است، اما از طریق نبردهای متنوع‌تر و جادویی، بیش از صد مهارت که دیگر به صلاح خاصی وابسته نیستند اضافه شده و همچنین از گزینه‌های مخفی کاری بیشتر مانند ناک اوت کردن و کشتن اینستا نیز پشتیبانی می‌شود. با کشتن مخفیانه، شکستن گارد، و حرکت‌های پایانی به غیر از جادوی وحشی که از کتاب بازی Sekiro خارج شده‌اند، این بازی بهترین بازی اکشن RPG فرام سافتور (FromSoftware) به نظر می‌رسد.

سیستم مورد نیاز بازی Elden Ring

حداقل سیستم مورد نیاز:

هنوز منتشر نشده

سیستم پیشنهادی:

هنوز منتشر نشده

صفحه فروش بازی در استیم

رفع مشکلات بازی Elden Ring

با انتشار رسمی این بازی، مطلب بروز می‌شود و بخش رفع مشکلات نیز دردسترس قرار می‌گیرد.

باکس دانلود

بازی در تاریخ تاریخ 25 فوریه (6 اسفند) منتشر می‌شود

QR Code
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *