25 November, 2022

در این مطلب به دانلود کرک بازی Dying Light 2 و رفع مشکلات این اثر می‌پردازیم. اگر در اجرا این بازی جذاب و زامبی محور مشکل دارید، با گیمو همراه باشید.

طی سال‌های اخیر، آثار متنوع و بسیاری در زمینه به تصویر کشیدن دنیایی پساآخرالزمانی منتشر شدند. اکثر این آثار، زامبی‌ها را دلیل اصلی برهم ریختگی دنیا عنوان می‌کردند. هر چه پیش ‌رفت، بیشتر از قبل زامبی‌ها نقش مهمی در این رخداد بدست آوردند و بازی‌های بیشتری از این شخصیت‌های محبوب سینما و بازی ساخته شدند. اما از یک جایی به بعد، این آثار با یک لوپ و تکرار مواجه شدند. احتمالا با من در این صحبت هم نظر هستید که آثار زامبی محور، به تازگی همگی از یک فرمول خاص پیشروی می‌کنند. همین باعث شده تا مقوله تکرار در اینگونه آثار به شدت رشد داشته باشد.

اما یکی از آثاری که طی‌ سال‌های اخیر سرانجام این لوپ را شکست، بازی Dying Light بود. اثری که هنوز هم در حال روایت دنیای پساآخرالزمانی زامبی زده است،‌ اما با المان‌هایی خاص و منحصر به فرد. المان‌هایی که باعث خاص و منحصر به فرد شدن این مجموعه شده، بی‌شک پیاده کردن ورزش پارکور در بازی است. ورزش پارکور به نوعی هسته اصلی گیم پلی بازی Dying Light را تشکیل می‌دهد. گیم پلی که به شدت سریع و همینطور گاهی اوقات، ترسناک است. برای مثال می‌توان به شب‌های این بازی اشاره کرد. شب‌هایی که گروه گروه زامبی در خیابان‌ها پرسه می‌زنند و تنها راه فرار شما از دل این جمعیت، پرش از روی ساختمان‌ها است. دقیقا همین کار با پارکور صورت می‌گیرد.

دانلود کرک بازی Dying Light 2

ترکیب این دو موضوع با یکدیگر باعث شد تا بازی Dying Light بتواند درخشش خوبی در میان جامعه بازیکنان داشته باشد. حال پس از گذشت مدتی از زمان عرضه نسخه نخست، نوبت به بازی Dying Light 2 رسیده است. اثری که تاخیر‌های زیادی را تا به امروز تجربه کرده، اما سرانجام در حال حاضر، دردسترس بازیکنان است. همانطور که احتمالا در تصاویر و نمایش‌های بازی دیده‌اید، بازی Dying Light 2 از نظر گرافیکی رشد بسیار چشم‌گیری داشته است. رشدی که بی‌دلیل با پایان رسیدن نسل هشتم و شروع نسل نهم نیست. از طرفی، گیم پلی بازی نیز پرتنش‌تر و جذاب‌تر از همیشه شده است.

اگر نگاهی به نمایش‌های بازی داشته باشید، به طور حتم حس جنون و هیجان موجود در مراحل را لمس می‌کنید. دقیقا نکته‌ای که چنی آثاری، به شدت نیازمند آن‌ها هستند. بازی Dying Light 2 شامل ویژگی‌های جذاب و متنوعی نیز است. این بازی را می‌توانید به صورت Co-Op از اولین دقایق تا آخرین مرحله،‌با دوستانتان تجربه کنید. از طرفی، سازندگان نوید 500 ساعت گیم پلی مهیج و جذاب را داده‌اند که در نوع خودش، بی‌نظیر است. البته این 500 ساعت شامل تمام مراحل اصلی، فرعی و دیگر مواردی است که در نقشه بازی با آن مواجه می‌شوید.

نقشه بازی Dying Light 2 بزرگ‌تر از هر زمانی شده است. یکی از نکات مهمی که در نقشه‌های بزرگ باید رعایت شود، پخش کردن ماموریت‌ها است. نکته‌ای که به خوبی استودیوی سازنده به آن عمل کرده است. از طرفی، هر گوشه اتفاقی در حال رخ دادن است که به پویایی بیشتر بازی کمک شایانی می‌کند. تنوع سلاح‌ها در این بازی بالا است. تنوعی که باعث می‌شود هیچگاه از پا در آوردن زامبی‌ها برایتان به یک حس تکراری تبدیل نشود و همیشه اشتیاق بابت این موضوع داشته باشید.

به طور کلی بازی Dying Light 2 دقیقا همان اثری است که طی چند سال اخیر، انتظارش را می‌کشیدیم. اثری که بتواند ما را در دنیای خودش غرق کند. دنیایی که مملو از زامبی و اتفاقات خوشایند و بیشتر، ناخوشایند است.

به دلیل اینکه هنوز بازی به صورت رسمی منتشر نشده، رفع مشکلات بازی Dying Light 2 نیز در فضای مجازی به انتشار نیافته است. به محض انتشار بازی Dying Light 2، قسمت رفع مشکل این بازی نیز تکمیل می‌شود.

صفحه فروشگاه استیم بازی Dying Light 2

سیستم مورد نیاز بازی Dying Light 2

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows® 7
 • Processor: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti / AMD Radeon™ RX 560 (4GB VRAM)
 • Storage: 60 GB available space

سیستم پیشنهادی:

 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows® 10
 • Processor: AMD / Intel CPU running at 3.6 GHz or higher: AMD Ryzen 5 3600X or Intel i5-8600K or newer
 • Memory: 16 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 6GB or AMD RX Vega 56 8GB or newer
 • Storage: 60 GB available space
باکس دانلود

بازی منتشر نشده است

QR Code
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *