26 November, 2022

سرانجام کار ساخت بازی Horizon Forbidden West به پایان رسید و اثر به اصطلاح گلد شد. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

استودیو گوریلاگیمز به تازگی تایید کرد که بازی Horizon Forbidden West این تیم توسعه دهنده مراحل ساخت آن تمام شد و به اصطلاح گلد شده است.

اگر بخواهیم به یکی از موردانتظارترین عناوین سال 2022 اشاره کنیم، قطعا بازی Horizon Forbidden West یکی از آنها تلقی می‌شود. این اثر جذاب گوریلاگیمز در تاریخ 29 بهمن یا همان 18 فوریه سال جاری منتشر خواهد شد.

بنابراین مدت زمان طولانی تا انتشار این عنوان اکشن سوم شخص باقی نمانده است. با اتمام مراحل توسعه، تیم گوریلاگیمز شروع به رفع باگ‌های جزئی کرده و بازی را کاملا برای انتشار آماده می‌سازند.

اخیرا مشخص شدن که نسخه پلی استیشن 5 این عنوان بیش از 85 گیگابایت حجم دارد. گذشته از آن می‌دانیم پایان بندی قوی را باید در این نسخه شاهد باشیم که بازیکنان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

به پایان رسیدن کار ساخت بازی Horizon Forbidden West

درباره داستان بازی Horizon Forbidden West باید بیان داشت که دنباله نسخه قبلی بوده و بازیکنان با یک دنیای پسارستاخیزی و جهان باز رو به رو می‌شوند. ماجرای Aloy در این دنیا ادامه دارد و به گفته تیم توسعه شاهد سیستم مبارزات و گرافیک کاملا بهبودیافته نسبت به نسخه قبلی هستیم.

دنیای Horizon Forbidden West بسیار چشم نواز خواهد بود و به لطف موتورگرافیکی جدید، وضوح گرافیکی بالایی هم قابل مشاهده است. داستان این نسخه شش ماه پس از نسخه قبلی رخ می‌دهد. زمانی که Aloy به مبارز وفادار قبیله Nora تبدیل شده و به سوی ماموریت‌های پرچالش و مهمی رهسپار می‌شود.

او باید ریشه بیماری که موجب مرگ موجودات سرزمینش می‌شود را بیابید و همین امر موجب شده تا به سمت مناطق غرب سرزمین خود سفر کند. او وارد مناطق ممنوعه‌ای می‌شود که تاکنون وارد آنجا نشده و شاهد ماجراهای پرخطر و هیجان انگیزی می‌شود که تجربه آن برای بازیکنان بسیار لذت بخش خواهد بود.

این عنوان برای کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

منبع:‌ Twitter

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *