25 November, 2022

به زودی باید شاهد این باشیم که بازی Hitman روی گیم پس اضافه شود. همینطور محتوایای بیشتری نیز قرار است برای این بازی منتشر شود. با گیمو همراه باشید.

پیشتر استودیو IO Interactive به مناسبت دومین سال انتشار بازی Hitman 3، جزئیات محتواهای سال جاری این اثر را اعلام کرد.

در سوی دیگر اعلام شد که سه گانه بازی Hitman روز بیستم ژانویه به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. این سه گانه را می‌توان روی کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی استیشن در کنار نسخه رایانه شخصی  و از جمله گیم پس تجربه کرد.

گذشته از آن بازی Hitman 3 که در انحصار اپیک گیمز استور بود، به فروشگاه استیم افزوده خواهد شد. طبق اعلام استودیو IO Interactive، محتوا جدید سال 2022 بازی Hitman 3، شامل حالت جدید Freelancer شده که در بازیکنان از طریق یک خانه امن به انجام ماموریت خواهند پرداخت.

بازی Hitman روی گیم پس

البته این حالت شبیه به سبک Roguelike است که پیشتر در عناوینی چون Hades و Returnal از این سبک عرضه شدند. همچنین باید به نقشه جدید Rocky هم اشاره کنیم که در کنار محتواهای جدید قرار گرفته و در قالب بروزرسان بعدی ارائه می‌شود.

شایان ذکر است بازیکنان در روز 20 ژانویه به حالت جدید Elusive Target Arcade هم دسترسی پیدا خواهند کرد. در این حالت بازیکنان با چالش‌های جدیدی رو به رو خواهند شد و می‌توانند آیتم‌های جالبی را باز کنند.

ناگفته نماند بازی Hitman VR هم قرار است در تاریخ 20 ژانویه دردسترس قرار گیرد. با این تفاسیر روز بیستم ژانویه برای طرفداران هیتمن روز بزرگی خواهد بود زیرا قرار است با محتواها جدید و غیرجدید تازه رو به رو شوند.

متاسفانه مشخصات موردنیاز بازی Hitman VR برای رایانه شخصی اعلام نشد و باید منتظر ماند تا استودیو جزئیات این نسخه را هم اعلام کند. ناگفته نماند که این بازی برای تمامی بازیکنان بازی Hitman 3 دردسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: VG247

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *