26 November, 2022

به تازگی مشخص شده است که هیدئو کوجیما، بازیساز بزرگ، به طور همزمان روی دو بازی جدید کار می‌کند. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

وب سایت Famitsu در مصاحبه‌ای که منتشر کرده فاش نمود، هیدئو کوجیما از بزرگان صنعت بازی‌های ویدئویی و سازنده عناوینی  چون Death Stranding و Metal Gear Solid، دو بازی جدید را در دست ساخت دارد.

این مصاحبه بیشتر به مناسبت پایان سال 2021 انجام گرفته و در آن اطلاعات زیادی از عناوین جدید هیدئوکوجیما نداریم. کوجیما در این مصاحبه بیان داشت که دو پروژه آن یکی بزرگ و دیگر چالش برانگیز خواهد بود.

به نظر رسیده پروژه نخست یک اثری از آثار قبلی باشد و پروژه دوم هم کاملا جدید خواهد بود. بنابراین باید بیشتر به انتظار ادامه داد تا مشخص شود برنامه دقیق شرکت کوجیما پروداکشنز چیست.

بازی‌های جدید هیدئو کوجیما

استودیویی که در طول سال‌های گذشته توانسته آثار قابل توجه و تاثیربرانگیزی ارائه دهد. پیشتر مشخص شد که کوجیما تمایل دارد در صنعت سینما هم حضوری پیدا کرده و استودیو آن در ساخت فیلم و موسیقی هم فعالیت داشته باشد.

احتمالا یک بخش جدید در این زمینه دایر خواهد شد و باتوجه به همکاری با بازیگران بزرگ توسط این استودیو، فعالیت در بخش سینما خیلی دشوار نخواهد بود و موضوع آشنایی برای کوجیما است. Famitsu علاوه بر کوجیما با سازندگان بسیاری مصاحبه کرده و درباره آرزوهایشان برای سال 2022 پرسش‌هایی کرده که با مراجعه به وب سایت این رسانه می‌توانید اطلاعات کافی بدست آورید.

آخرین عنوان کوجیما بازی Death Stranding بود که در نوامبر سال 2019 برای پلی استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر شد. انتظار داریم سبک عناوین دیگر کوجیما هم در همین سبک‌های قبلی باشد. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود، این شخصیت بزرگ صنعت بازی‌های ویدئویی چه برنامه‌ای برای عناوین آینده خود تدارک دیده است.

ناگفته نماند که Death Stranding یک اثر انحصاری برای پلی استیشن محسوب شده که در نهایت به رایانه شخصی هم رسید و توانست با واکنش‌های مثبتی رو به رو شود.

منبع: GameInformer

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *