26 November, 2022

به تازگی فضای موردنیاز بازی Gran Turismo 7 مشخص شد. اثری که خیلی‌ها به پشتوانه جذابیت بالای رانندگی در آن، طرفدارش هستند. با ما همراه باشید.

بازی Gran Turismo 7 یک عنوان انحصاری کنسول‌های پلی استیشن بوده که قرار است 4 مارس امسال برای پلی استیشن 5 و 4 منتشر شود. تاکنون جزئیات و تریلرهای مختلفی از آن منتشر شده و همچنان در مسیر انتشار در مارس قرار دارد.

اکنون که در نزدیکی زمان لانچ بازی Gran Turismo 7 قرار داریم، به تازگی جزئیاتی پیرامون فضای موردنیاز بازی Gran Turismo 7 برای کنسول فاش شده که بسیار بالا بوده و عجیب به نظر می‌رسد. به گفته یکی از کاربران Reddit، این اثر استودیو پولیفونی دیجیتال به بیش از 110 گیگابایت فضا در حافظه ذخیره سازی کنسول‌های پلی استیشن نیاز دارد.

فضای مورد نیاز بازی Gran Turismo 7

احتمالا در روز انتشار آپدیت کم حجمی منتشر خواهد شد و این فضای ذخیره سازی نسبتا بزرگ نشان می‌دهد با یک بازی بهینه شده و با گرافیک چشم نواز رو به رو هستیم. اطلاعات حجم بازی در صفحه پلی استیشن آن رویت شده است. کسانی که از علاقمندان به بازی‌های ریسینگ هستند باید یک درایو ذخیره سازی جانبی برای کنسول خود در نظر گیرند زیرا با نصب  بازی Gran Turismo 7، بخش بزرگی از حافظه را پر خواهد کرد.

ناگفته نماند پیشتر مشخص شد کسانی که نسخه دیجیتال این عنوان را تهیه کنند، پاداشی دریافت می‌کنند. پیش خریدکنندگان درون بازی 100000 CR دریافت خواهند کرد و با آن می‌توانند اتومبیل خود را ارتقا بخشند و یک مسابقه هیجان انگیزتر را تجربه کنند.

بازی Gran Turismo 7 هشتمین قسمت اصلی این فرنچایز ریسینگ خواهد بود. این بازی توسط Polyphony Digital تحت توسعه قرار دارد و بوسیله Sony Interactive Entertainment منتشر خواهد شد. نخستین بار در 11 ژوئن 2020 شاهد معرفی آن بودیم و نخستین بار است که یک عنوان از این فرنچایز برای چند کنسول منتشر می‌شود. اثری که خیلی‌ها از آن، یک بازی در حد آثاری مانند بازی Forza را می‌خواهند.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *