26 November, 2022

به تازگی شایعه‌ای پرامون تاریخ احتمالی انتشار بازی God of War Ragnarok صورت گرفته است. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

شرکت سونی در سال 2020 بود که با انتشار تیزر تریلری خبر از ساخت بازی God of War Ragnarok داد. عنوانی که به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 در دست ساخت قرار دارد. تاکنون اطلاعات مختلفی درباره این اثر دریافت کردیم و می‌دانیم داستان چندین سال بعد از اتفاقات نسخه قبلی رخ خواهد داد.

تاریخ احتمالی انتشار بازی God of War Ragnarok

 جایی که آترئوس فرزند کریتوس بزرگ شده و می‌تواند در کنار پدر قد علم کرده و به نبرد بی نظیر با دشمنان افسانه‌ای و اساطیری بپردازد. در حالی که پیش بینی شده این بازی در سال 2022 منتشر می‌شود، اما هیچ اشاره‌ای به تاریخ دقیق نشد و نمی‌دانیم در کدام فصل و روز و ماه سال 2022 باید شاهد انتشار بازی مورد انتظار God of War Ragnarok باشیم.

بعید است سونی تا زمان انتشار بازی Horizon Forbidden West در ماه فوریه، جزئیاتی پیرامون تاریخ انتشار انحصاری بعدی خود ارائه دهد. به تازگی کاربر PlayStation Game Size توییتر اطلاعاتی پیرامون تاریخ عرضه فاش کرده و می‌گوید بازی God of War Ragnarok در 30 سپتامبر سال 2022 منتشر خواهد شد.

نمی‌توان مهر تاییدی بر این تاریخ انتشار زد و بیان کرد به طور حتم سونی و سانتامونیکا چنین تاریخی را برای انتشار اثر بعدی خود مشخص کردند. احتمالا در بهار امسال شرکت ژاپنی جزئیات بیشتری اعلام خواهد کرد و ما نیز متوجه خواهیم شد بازی God of War Ragnarok در چه تاریخ دقیقی ارائه می‌شود.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *