25 November, 2022

سونی ساعاتی قبل بازی های رایگان ماه فوریه 2022 پلی استیشن پلاس را معرفی کرد. با گیمو همراه باشید.

طبق روال هر ماه، سونی چند روز مانده به شروع ماه جدید اقدام به انتشار لیست بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس کرده است. آثاری که به صورت رایگان برای مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس دردسترس قرار می‌گیرند. خوشبختانه طی چند ماه اخیر، شاهد قرار گرفتن نام‌های بزرگی در میان بازی‌های رایگان این سرویس بودیم. حال به نظر می‌رسد این روند همچنان در سال جدید نیز ادامه دارد. زیرا در لیست ماه فوریه 2022 بازی‌های جذابی قرار دارند.

بازی‌هایی که در صورت خرید اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس در ماه فوریه 2022 می‌توانید کنید شامل آثار زیر هستند:

  • EA Sports UFC 4 — PS4
  • Planet Coaster: Console Edition — PS5
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure — PS4

این سه بازی از سه شنبه (1 فوریه) دردسترس قرار می‌گیرند. گل سرسبد این آثار،‌ بی‌شک بازی UFC 4 است. اثری که برگرفته از ورزش UFC است و توانسته طی چند نسخه اخیرش، طرفداران بی‌شماری پیدا کند. شایان ذکر است که این بازی در حال حاضر برچسب قیمت 60 دلاری دارد. همین عامل باعث می‌شود تا قرار گرفتن نام آن در لیست بازی های رایگان ماه فوریه 2022 پلی استیشن پلاس هیجان انگیز باشد.

 بازی های رایگان ماه فوریه 2022 پلی استیشن پلاس

بازی های رایگان فوریه 2022 پلی استیشن پلاس

بازی Planet Coaster نیز اثری است که به شما امکان ساخت پارک فانتزی و رویایی‌تان می‌دهد. اثری که می‌تواند برای ساعت‌ها شما را سرگرم کند. شایان ذکر است که این بازی تنها برای دارندگان پلی استیشن 5 دردسترس خواهد بود.

در آخر نیز بازی Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure یک کمپین مستقل از بازی Borderlands 2 است. عنوانی که شامل نبرد‌های فانتزی و گروهی جذاب خواهد بود. این اتفاق به نظر می‌رسد جذاب باشد. زیرا قرار است در ماه مارچ 2022، نسخه جدیدی از این مجموعه منتشر شود. نسخه جدیدی که با نام بازی Tiny Tina’s Wonderlands شناخته می‌شود. تجربه این بازی پیش از انتشار نسخه جدیدیش، به طور حتم هیجان انگیز خواهد بود.

البته هنوز زمان برای اضافه کردن سه بازی ماه ژانویه 2022 به لیستتان باقی مانده است. آثاری که شامل بازی Persona 5 Strikers، بازی Dirt 5 و بازی Deep Rock Galactic می‌شود.

سونی در حال حاضر، در مهم‌ترین موقعیت تاریخی‌اش رسیده است. به دنبال خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، حال چشم‌های به سونی دوخته شده است. سونی باید جوابی در خور برای این اتفاق بدهد. از این رو خیلی‌ها صحبت از خرید شرکت‌هایی مانند EA، Take-Two و یا حتی یوبی‌سافت توسط سونی می‌کنند. باید منتظر ماند و دید انتهای این رقابت چه می‌شود. هر چه شود، به نفع بازیکنان خواهد بود.

منبع: GameSpot

در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *