26 November, 2022

به تازگی آمار جدیدی از تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 5 منتشر شده است که بررسی آن خالی از لطف نیست. با گیمو همراه باشید.

سری بازی‌های Forza Horizon  استودیو Playground Games همیشه مورد تحسین منتقدین بوده و با گرافیک واقع گرایانه توانسته نظر بسیاری را به خود جلب کند.

نسخه جدید این سری با نام بازی Forza Horizon 5 پیشتر عرضه شد و حال شرکت مایکروسافت و این استودیو نقطه عطف آن را اعلام کردند. از زمان انتشار بازیکنان بسیاری تصمیم گرفتند تا اثر جدید را تجربه کنند و با سرعت بالا خودروهای موجود در بازی لذت فراوانی بدست آورند.

پیشتر مایکروسافت اعلام کرد که از ماه نوامبر تا دسامبر تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 5 به 15 میلیون رسید. حال با گذشت یک ماه از آن زمان مشخص شد طی این مدت 3 میلیون کاربر دیگر افزوده شده و تعداد کل کاربر از 18 میلیون فراتر رفته است.

آمار جالب تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 5

این میزان بازیکن نشان می‌دهد که استودیو Playground Games یک اثر موفق را در اختیار گیمرها و سایر طرفداران خود قرار داده که در کنار گرافیک چشم نواز و ستودنی، گیم پلی متنوع و مهیجی دارد. پیش از این نیز اعلام شد تعداد بازیکنان بازی Halo Infinite نیز از 20 میلیون فراتر رفته و این طور پیدا است، برخی از انحصاری‌های اخیر مایکروسافت موفق شدند نظر گیمرهای بسیاری را به خود جلب کنند.

ایکس باکس در حال سپری کردن دوران خوب خود است و پیشتر نیز شرکت مایکروسافت با خرید کمپانی اکتیویژن بلیزارد تثبیت کرد قرار است عناوین بزرگی در انحصار ایکس باکس قرار گیرند. به هر حال این عنوان در 4 نوامبر سال گذشته برای ایکس باکس سری اس/ایکس، ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر شد.

باید منتظر ماند تا مشخص شود دیگر عناوین مایکروسافت چه تعداد بازیکنان در طول انتشار خود کسب کردند. ناگفته نماند که سری Forza Horizon از فرنچایز ریسینگ موفق ایکس باکس بوده که درطول انتشار افتخارات بسیاری کسب کرده است.

منبع: Gamingbolt

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *