26 November, 2022

امکانات جدید بازی Fortnite با بروزرسانی چپتر سوم اضافه خواهد شد. از صاعقه گرفته تا طوفان. با گیمو همراه باشید.

البته این قابلیت شباهتی به بتلفیلد 2042 نداشته و نباید به تبعیت از آن دانست. در حقیقت این گردباد برای جابجایی سریع روی نقشه توسط بازیکنان کاربرد دارد و بسیار مفید هم است، این در حالی بوده که بازی بتلفیلد 2042 گردباد مخرب داشته و اگر نزدیک آن شوید نابود خواهید شد.

اپیک گیمز در بیانیه آپدیت و امکانات جدید بازی Fortnite بیان داشت:

“اگر شاهد شکل گیری گردبادی هستید از آن فرار نکنید، بلکه باید به سمت چنین گردبادی رفته تا سریع‌تر به هدف برسید و نقشه‌ها را سریع سپری کنید. همچنین در صورت پرتاب شدن آسیبی به شما وارد نخواهد شد.”

علاوه بر گردباد، اپیک گیمز صاعقه را هم در این بازی گنجانده و در این رابطه نیز اعلام کرد:

“اگر شاهد شکل گیری یک ابرتیره هستید، از آن فرار نکنید زیرا صاعقه درپی دارد که موجب افزایش سرعت بازیکنان برای مدت موقتی شده، اگرچه آسیبی هم ممکن است وارد کند.”

امکانات جدید بازی Fortnite

بنابراین با آپدیت جدید صاعقه و گردباد، بازیکنان آسیبی نخواهند دید بلکه با کمک آنها خواهند توانست، نقشه را زودتر طی کرده یا سرعت عمل بیشتری پیدا کنند.

بازی فورتنایت تاکنون آپدیت فراوانی برای آن منتشر شده که علاوه بر حضور چهره‌های شاخص سینمایی و افسانه‌ای، شاهد افزوده شدن قابلیت‌هایی هستیم که به بازیکنان کمک ویژه خواهد کرد و به نوعی تجربه گیم پلی مهیجی خواهد ساخت.

اپیک گیمز افزود که اکنون بازیکنان در هفته گردباد سپری می‌کنند و از این رو اگر شاهد گردبادهای متنوع و زیادی بودید، نباید تعجب کنید.  برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت اپیک گیمز مراجعه داشته باشید.

منبع: GameInformer

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *