24 November, 2022

ساعاتی قبل بازی Forza Horizon 5 منتشر شد. ما در این مطلب به رفع ارورهای بازی Forza Horizon 5 می‌پردازیم. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

مجموعه بازی Forza Horizon از زمان عرضه نسخه اولش، نشان داد که هدفش بسیار فراتر از آثار ریسینگ و ماشین سواری است که آن روز‌ها می‌دیدیم. نشان داد که می‌خواهد قدم‌های بلندتری بگذارد و درب جدیدی را روی بازیکنان باز کند. هدفی که به نظر می‌رسد اتفاق نیز افتاده است. حال به تازگی بازی Forza Horizon 5 که جدیدترین قسمت از این مجموعه به حساب می‌آید، به انتشار رسیده است که از دید منتقدین و کاربران، توانسته نمرات و نقد‌های بسیار خوبی را دریافت کند.

همینطور که کمی قبل‌تر گفته شد، این بازی در سبک ریسینگ/رقابتی روایت می‌شود. در بازی Forza Horizon 5 اتفاقات زیادی افتاده است. شما در یکی از بزرگ‌ترین نقشه‌های ساخته شده در سبک ریسینگ به ماجراجویی می‌پردازید. هر نوع ماشینی که بخواهید را می‌توانید در این بازی پیدا کنید. سازندگان به لطف لایسنس کردن ماشین‌ها، توانسته‌اند به جمع بزرگی از ماشین‌ها دسترسی داشته باشند و به صورت اختصاصی و ویژه آن‌ها را در بازی پیاده کنند.

رفع ارورهای بازی Forza Horizon 5

بازی فورزا هورایزن 5 از بسیاری جهات یک انقلاب در سبک خودش به حساب می‌آید. شاید جالب باشد بدانید که سازندگان برای خلق نقشه، از دوربین‌های ماهواره‌ایی استفاده کرده‌اند. بنابر اگر زمانی به مکزیک در بازی بروید، با نقشه‌ای واقعی رو به رو هستید که به جذابیت بازی کمک شایانی می‌کند. از گرافیک بازی Forza Horizon 5 نیز نمی‌توان به راحتی عبور کرد. در زمان عرضه نسخه چهارم، خیلی‌ها معتقد بودند که بهتر از آن منتشر شود. اما مایکروسافت نشان داد که هیچگاه نباید از کلمه «نمی‌توان» استفاده کرد.

ساعاتی قبل یکی از گروه‌ها، موفق شدند بازی Forza Horizon 5 را پیش از عرضه رسمی روی کامپیوتر کرک کنند. به مانند همیشه، اجرا بازی رو کامپویتر مشکلاتی برای بازیکنان داشته‌ است. در ادامه به رفع ارورهای بازی Forza Horizon 5 می‌پردازیم. امیدواریم شما در اجرای بازی مشکلی نداشته باشید.

کرش کردن بازی Forza Horizon 5 روی کامپیوتر

کرش کردن بازی Forza Horizon 5 تا به این ساعت، در صدر گزارش‌های خرابی این بازی بوده است. شاید در ابتدا بگویید که این مشکل احتمالا به خاطر کرک است، اما باید بگویم که بازی‌های افرادی که به طور مستقیم از فروشگاه ایکس باکس، استیم و مایکروسافت دریافت کرده‌اند نیز کرش کرده است. کرش کردن‌ها در حین اجرا بخش Playground Games بیشتر از قبل می‌شود.

تنها راهی که در حال حاضر برای رفع این مشکل باید در پیش بگیرید، نصب آخرین نسخه از ویندوز 10 و ویندوز 11 است. این موضوع تا زمانی که بسته بروزرسان جدیدی برای بازی Forza Horizon 5 با هدف رفع این مشکل منتشر شود، ادامه خواهد داشت.

مشکلات سرور بازی Forza Horizon 5

بازی فورزا هورایزن 5 نیز به مانند هر اثر دیگری، در هفته‌های نخست عرضه‌اش ممکن است مشکلاتی در بخش آنلاین داشته باشد. به طور حتم مشکل اتصال به سرور طی روز‌های آینده رفع خواهد شد و سرور‌های بازی به حالت پایدارتری می‌رسند.

مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، ارور‌هایی است که تا به این ساعت درباره بازی Forza Horizon 5 توسط کاربران گزارش شده است. البته در کنار این موارد، ده‌ها مشکل گرافیکی نیز بازی دارد که نباید به پای کم کاری سازنده گذاشت. بلکه دلیل اصلی آن‌، تجربه بازی فورزا هورایزن 5 چند روز قبل از عرضه رسمی‌اش است. به طور حتم طی روز‌های آینده با انتشار بسته‌های بروزرسان جدید، مشکلات این بازی روی کارت گرافیک AMD و دیگر موارد حل خواهد شد.

اگردر حین اجرای بازی Forza Horizon 5 با اروری مواجه شده‌اید، خوشحال می‌شویم آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن، راه حلی مناسب برای رفع آن ارائه دهیم.

در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *