26 November, 2022

به تازگی اطلاعات جدیدی درباره بخش داستان بازی Returnal و بازیکنانی که آن را به طور کامل انجام داده‌اند منتشر شده است. با گیمو همراه باشید.

اگر بخواهیم به یکی از عناوین انحصاری پلی استیشن 5 برجسته سال 2021 اشاره کنیم، بی شک چیزی جز  بازی Returnal نیست. این عنوان موفق شده جوایز مختلفی از سوی اواردزهای مختلف کسب کند.

داستان این عنوان پیرامون شخصیت مونثی به نام سلین است که به عنوان یک کاوشگر فضایی در یک سیاره بیگانه سفینه آن به دلیل نقص فنی فرود می‌آید. در این بین شما به عنوان شخصیت سلین باید او را از این سیاره نجات دهید.

بخش داستان بازی Returnal

سیاره‌ای که چالش‌ها و دشمنان عجیبی را پیش روی سلین قرار می‌دهد. یکی از چالش بزرگ این عنوان عدم ذخیره کردن مراحل است و در صورت مرگ باید مجددا شروع به اجرا کنید. به تازگی PSN Profiles گزارش داده که تنها 23 درصد Act 2 و تنها 10 درصد Act  سوم که پایان بازی محسوب می‌شود را به اتمام رساندند.

این آمار و ارقام نشان می‌دهد که عدم ذخیره سازی موجب شد تا بسیاری تمایلی به اتمام رساندن آن پیدا نکنند و از تلاش بیهوده دست می‌کشند. برخی نیز به دلیل کنجکاوی تلاش کرده تا تمام اکت‌ها را سپری کرده و به پایان برسند.

PSN Profiles همچنین افزود که تنها 45 درصد بازیکنان God of War و 59 درصد نیز بازی The Last of Us 2 را تمام کردند. البته دو بازی مورد اشاره داستان ساده‌تری پیش روی بازیکنان می‌گذارند که اتمام را دشوار نمی‌سازد.

پیچیدگی گیم پلی  بازی Returnal موجب شده تا درصد بسیاری توانایی اتمام آن را نداشته باشند. بنابراین با یکی از سخت‌ترین عناوین سال 2021 رو به رو هستیم. سازنده این عنوان استودیو Housemarque است که پیشتر توسط سونی خریداری شده و قرار است عناوین بزرگی برای کنسول‌های پلی استیشن ارائه دهد.

بنابراین باید انتظار عناوین سخت‌تری هم داشت و تنها Returnal نیست. این بازی سال جاری برای پلی استیشن 5 منتشر شد.

منبع: Gamerant

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *