26 November, 2022

احتمالا در یکی از مراحل بازی گیر افتاده‌اید و یا می‌خواهید با گیم‌پلی بیشتر آشنا شوید؛ جزو هر دسته باشید، به هیچ وجه راهنمای قدم به قدم بازی Far Cry 6 را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

ساعاتی پیش بازی Far Cry 6 به صورت رسمی برای کنسول پلی استیشن 4، کنسول پلی استیشن 5، کنسول ایکس باکس وان، کنسول ایکس باکس سری اس، کنسول ایکس باکس سری ایکس و همینطور کامپیوتر منتشر شد. اثری که به طور حتم بازیکنان، با مجموعه آن آشنایی ویژه‌ای دارند. به هیچ وجه نمی‌توان بازی Far Cry 3 را فراموش کرد. اثری که توانست با خلق ویلنی خارق العاده و همینطور داستان سرایی بی‌نظیر، به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های یوبی‌سافت تبدیل شود.

راهنمای قدم به قدم بازی Far Cry 6

حال از آن موقع، زمان زیادی گذشته است. یوبی‌سافت همچنان دارد روی فرمول موفق نسخه سوم کار می‌کند و بازیکن را در داستانی مشابه، اما با تفاوت‌هایی قرار می‌دهد. اینبار شما به یارا (Yara) کشوری گرم‌سیر سفر می‌کنید که توسط دیکتاتوری مورد محاصره قرار گرفته است. البته همیشه وضیعت این کشور شبیه به حالش نبوده. روزگاری شهر یارا جزو بهترین کشور‌های حوزه کارائیب بوده است. اما متاسفانه سیاست‌های دشمن ستیزانه مسئولانش باعث شده تا این کشور زیر بار سنگین‌ترین تحریم‌ها برود و به همین دلیل جزو کشور‌های فقیر به حساب بیاید. شما به همراه چند تن دیگر، نقشه از بین بردن این دیکتاتوری را می‌کشید. حال برای اینکه به نقطه مورد هدفتان برسید، باید چالش و ماموریت‌هایی را انجام بدهید.

آموزش بازی Far Cry 6

شخصیت شما در این بازی دنی روحوس (Dani Rojos) نام دارد که طبق انتخابتان، می‌تواند زن یا مرد باشد. یوبی‌سافت تمام سعی خودش را در به تصویر کشیدن هر چه بهتر بازی به کار گرفته است و برای این کار از محیط کشور کوبا استفاده کرده. بازی Far Cry 6 از نظر گرافیکی، بسیار چشم نواز است. البته این چشم‌نوازی زمانی که با فقر مردم ترکیب می‌شود، بیشتر از اینکه باعث چشم نوازی باشد، بیشتر به ناراحتی منجر می‌شود. همچنین بازی فارکرای 6 از نظر گیم‌پلی و گان پلی، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. سازندگان تمام سعیشان را در به تصویر کشیدن چیزی جدید از این مجموعه به کار گرفته‌اند. در میان لیست سلاح‌ها، می‌توان تفنگ‌هایی را پیدا کرد که برای اولین بار در این نسخه استفاده شده‌اند. همینطور در موضوع شیوه‌های مبارزه نیز یوبی‌سافت سنگ تمام گذاشته است.

به طور کلی می‌توان گفت که بازی Far Cry 6 تمام سعی خودش را می‌کند تا به محصولی جدید از این مجموعه تبدیل شود. محصولی که اولین عرضه‌اش را در نسل نهم تجربه می‌کند. از جمله نکات جذاب بازی فارکرای 6 می‌توان به حضور جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) در نقش آنتون کاستیلو (Anton Castillo)، دیکتاتور یارا، اشاره کرد. جانکارلو را به طور حتم طرفداران سریال Breaking Bad به خوبی به یاد می‌آورند.

اما ممکن است بازیکنان در طی انجام مراحل بازی فارکرای 6 به مشکل بخورند. برای این گروه از عزیزان و همچنین افرادی که هنوز تمایل به خرید بازی ندارند، راهنمای قدم به قدم بازی Far Cry 6 را آماده کرده‌ایم. این راهنما به صورت روزانه بروز می‌شود.

باکس دانلود

راهنمای قدم به قدم تصویری:

قسمت اول - به مدت 60 دقیقه:‌ لینک مستقیم

قسمت دوم - به مدت ۳۰ دقیقه:‌ لینک مستقیم

QR Code
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *