26 November, 2022

ساعاتی قبل استودیو سازنده،‌ خبر از پایان کار ساخت بازی Elden Ring داد و به اصطلاح، این بازی گلد شد. با گیمو همراه باشید.

بی‌شک بازی Elden Ring از مهم‌ترین و همینطور موردانتظارترین بازی‌های سال 2022 میلادی به حساب می‌آید. اثری که با عرضه‌اش، اولین فوران را در سال 2022 میلادی به نام خودش ثبت می‌کند. سالی که از همین حالا به آن لقب تاریخ‌سازترین سال را داده‌اند. دلایل زیادی برای دادن این لقب وجود دارد که از جمله مهم‌ترین آن، عرضه بازی‌های بزرگ در این سال است. بازی Elden Ring نیز اولین بازی مهم در سال جاری میلادی به حساب می‌آید.

حال اسودیوی فرام سافت‌ور (From Software) خبر از به پایان رسیدن کار ساخت بازی و یا به اصطلاح، گلد شدن آن داده است. البته کار روی این پروژه به پایان نرسیده است. زیرا این استودیو در حال حاضر روی بسته‌ای که در روز نخست انتشار برای رفع مشکلات کلی بازی منتشر می‌شود،‌ کار می‌کند.

به پایان رسیدن کار ساخت بازی Elden Ring

این خبر را یاسوهیرو کیتائو (Yasuhiro Kitao)،‌ طی رویداد Taipei Game Show داد. همچنین وی که وظیفه تهیه کنندگی این اثر را بر عهده دارد، خبر داد که برای اتمام بازی Elden Ring به چیزی حدود 30 ساعت زمان نیاز دارید. البته که این زمان صرفا به پایان رساندن خط اصلی داستان اختصاص دارد. به عبارتی، برای اینکه تمام مراحل فرعی و اصلی را به پایان برسانید، به زمانی به مراتب بیشتر از این زمان نیاز پیدا خواهید کرد.

کیتائو در اینباره می‌گوید:

«این برای هر بازیکنی متفاوت است. اما از نظر هدف تعیین شده در طول پروسه ساخت، مسیر اصلی را می‌توان در 30 ساعت به پایان رساند. بازی بسیار عظیم است و شامل ده‌ها ساعت گیم پلی بیشتر است. اما اگر فقط از مسیر اصلی بروید (و ماموریت‌های فرعی را انجام ندهید)، بیشتر از این طول نخواهد کشید.»

بازی Elden Ring ابتدا قرار بود در ماه ژانویه عرضه شود، اما به دلیل بهینه سازی بیشتر بازی تاریخ عرضه بازی Elden Ring تا 25 فوریه (6 اسفند) تاخیر خورد. این بازی در تاریخ یاد شده برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس،‌ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر منتشر می‌شود. شایان ذکر است که جرج آر.آر. مارتین (George R.R. Martin) نیز که به پشتوانه رمان نغمه‌های یخ و آتش که بعد‌ها به سریال Game of Thrones تبدیل شد،‌ احتمالا می‌شناسید؛ در این بازی به عنوان نویسنده بخش داستانی نقش داشته است.

باید منتظر ماند و دید که اثر جدید استودیوی فرام‌ سافت‌ور می‌تواند موفقیت‌های ساخته‌های قبلی این استودیو را ادامه دهد؟ نظر شما در اینباره چیست؟ خوشحال می‌شویم با ما و کاربران سایت در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: GameSpot

در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *