26 November, 2022

به تازگی هیدیتا میازاکی اطلاعات جدیدی از بازی Elden Ring منتشر کرده است. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

استودیو FromSoftware مدت‌ها است که ساخت یک بازی اکشن نقش آفرینی جدید به نام Elden Ring را آغار کرده و تاکنون نیز شایعات و گزارش‌های مختلفی دریافت کردیم. گفته شده این بازی یک تجربه‌ای شبیه به Souls را در محیط جهان باز ارائه خواهد داد. اخیرا هیدیتا میازاکی در مصاحبه‌ای که داشته بیان کرده که این عنوان بسیار به ایده‌آل‌های او نزدیک است.

میازاکی در گفتگو با مجله EDGE بیان داشته که در هنگام توسعه این اثر متوجه شده، Elden Ring نزدیک به آنچه در ذهنش است، در حال ساخت می‌باشد. او افزود که این اثر را را بازی نخواهد کرد زیرا سیاست شخصی او بوده که اثرش را تجربه نکند.

بازی Elden Ring یک اثر ایده آل است

او افزود برای فردی که به تازگی یک بازی ناشناخته چون Elden Ring را تجربه می‌کند، چیزهای بسیاری برای کشف وجود دارد اما برای میازاکی باتوجه به اینکه کاملا با بازی آشنایی دارد، چندان جالب نیست. گذشته از آن او گفته است اگر در قالب یک بازیکن به تجربه Elden Ring می‌پرداخت، بسیار به آنچه در ذهنش می‌پروراند نزدیک بود.

میازاکی معتقد است که محیط بازی و آزادی‌هایی که در بازی بازیکنان دارند، بسیار به آنچه در ذهنش تداعی می‌کند، نزدیک است.

او در این مصاحبه‌های صحبت‌های بسیاری درباره ایده‌آل‌هایش پیرامون یک اثر بیان کرد. ایشان اضافه کردند که در یک بازی ایده آلش باید در دنیایی باشید که بتوانید همراه یک اژدها داستانی حماسی را تجربه کنید. دنیایی دارک که داستان غنی و عمیقی را در پس خود دارد.

بازی Elden Ring در 25 فوریه برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر عرضه خواهد شد. جورج آر آر مارتین، نویسنده A Song of Ice and Fire  که همچنین بر روی صحنه و جهان سازی Elden Ring کار کرده است، اخیرا پیرامون این عنوان به گفتگو با یکی از رسانه‌ها پرداخت.

منبع: GamingBolt

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *