26 November, 2022

به تازگی مشخص شده است که اولین بسته الحاقی بازی Dying Light 2 قرار است کمی دیگر منتشر شود. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

تا یک هفته دیگر باید شاهد انتشار بازی Dying Light 2 استودیو تکلند باشیم. تاکنون اطلاعات مختلفی از این عنوان ترس و بقا بدست آوردیم و حال در جدیدترین گزارش تاریخ انتشار نخستین بسته الحاقی آن مشخص شد. Techland پیشتر اعلام کرد حداقل تا 5 سال دیگر از این بازی پشتیبانی خواهد کرد.

همچنین به تازگی در توییتر خود نقشه راه پشتیبانی و انتشار بسته الحاقی نیز آشکار شد که اولین بسته الحاقی رایگان در ماه فوریه ارائه خواهد شد، بسته الحاقی که چندین آیتم در خود داشته و بسته بزرگی به حساب نمی‌آید. اما در مارس یک بسته دیگر منتشر خواهد شد که آیتم‌های بیشتری در خود خواهد داشت.

بسته الحاقی بازی Dying Light 2

برای آوریل نیز یک رویداد ویژه درون بازی به نام Mutated Infected برگزار خواهد شد. در نهایت ماه ژوئن اولین بسته الحاقی داستانی دردسترس قرار می‌گیرد. تیم استودیو لهستانی تکلند وعده بسته‌های الحاقی با آیتم‌های متنوع را داده تا بازیکنان در تجربه همیشگی لذت کامل بدست آورند.

هفته گذشته اعلام شد که نسخه ایکس باکس بازی Dying Light 2 در مقایسه با نسخه پلی استیشن 5 فضای ذخیره سازی دو برابری دارد. کسانی که بازی را برای پلی استیشن 5 انتخاب می‌کنند به 32.5 گیگابایت فضا نیاز داشته و این فضا در نسخه رایانه شخصی 60 و در ایکس باکس سری ایکس 72 گیگابایت است.

بازی Dying Light 2 در تاریخ چهارم فوریه سال جاری برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4/5، رایانه شخصی، نینتندو سوئیچ و در نهایت ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. داستان بازی 20 سال پس از اتفاقات نسخه اول رخ داده و بازیکنان در نقش شخصیت جدیدی با نام Aiden Caldwell ایفا نقش خواهند کرد.

به هر حال تا زمان انتشار باید منتظر ماند و مشخص شود با چه اثری رو به رو هستیم.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *