26 November, 2022

به تازگی صحبت‌هایی از انتشار نمایش جذابی از نسخه نسل هشتمی بازی Dying Light 2 به گوش می‌رسد. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

بازی Dying Light 2 Stay Human با تاخیر‌های متعددی رو به رو شد و این عنوان قرار بود در سال‌های گذشته انتشاریابد اما شیوع ویروس کرونا و گسترش چندین ساله آن موجب شد تا عناوین مختلفی تحت تاثیر این پاندمی دچار وقفه در توسعه شوند و بازی Dying Light 2 نیز از این قاعده مستثنی نبود.

تا انتشار این عنوان فاصله چندانی باقی نمانده و تاکنون نیز استودیو تکلند هیچ گیم پلی از نسخه نسل هشتمی بازی ارائه نداد. اما به تازگی صفحه رسمی توییتر بازی Dying Light 2 Stay Human فاش کرده که در همین ماه ژانویه باید شاهد انتشار ویدئو گیم پلی نسخه نسل هشتمی بازی  یعنی پلتفرم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 باشیم.

نسخه نسل هشتمی بازی Dying Light 2

بسیاری تصور می‌کردند عدم نمایش گیم پلی نسخه نسل هشتمی به منزله کنسل شدن آن است اما بعدها استودیو Techland مشخص ساخت که چنین نبوده و طرفداران باید در انتظار این نسخه از بازی باشند.

اینکه نسخه نسل هشتمی بی نقص و به خوبی اجرا خواهد شد یا خیر مشخص نیست. بنابراین باید تا زمان انتشار منتظر ماند و آشکار شود آیا Techland توانسته در نسخه نسل هشتمی مشکلات را رفع کند. بازی Dying Light 2 Stay Human در چهارم فوریه  برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر خواهد کرد.

نسخه نینتندو سوییچ یک گزینه مبتنی بر پلتفرم ابر بوده و قرار نیست به صورت فیزیکی شاهد انتشار نسخه نینتندو باشیم. درباره بازی Dying Light 2 باید بیان داشت که دنباله نسخه قبلی بوده و شما در دنیای آخرالزمانی نقش یک قهرمان با مهارت پارکور را برعهده دارید که با دشمنان زامبی و غیرزامبی رو به رو خواهد شد و شما نیز باید با مهارت خود در گیم پلی مراحل را به سادگی سپری کنید.

منبع: GamingBolt

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *