26 November, 2022

تا حالا به اینکه زندگی در قالب یک گرگ چه مدل است فکر کرده‌اید؟ با دانلود بازی The Wolf شما غرق در دنیای گرگ‌ها می‌شوید. با ما همراه باشید.

این روز‌ها می‌توان در هر سبکی، آثار جذابی را پیدا کرد که می‌توانند برای ساعت‌ها بازیکنان را سرگرم خودشان کنند. یکی از سبک‌هایی که توانسته طرفداران زیادی پیدا کند، مربوط به آثار شبیه ساز می‌شود. بازی‌هایی که شبیه‌ساز اتفاق، شغل و یا حتی یک نوع خاص از موجودات هستند. بازی The Wolf شما را به دنیای گرگ‌های وحشی می‌برد و می‌گوید حالا به عنوان یک گرگ، زندگی کند. بازی The Wolf اثری است که به تازگی منتشر شده و توانسته نظرات مثبت بسیاری دریافت کند. این بازی در سبک آثار نقش آفرینی قرار دارد و محیط شگفت انگیزی را برای کاوش در اختیارتان قرار می‌دهد.

دانلود بازی The Wolf

یکی از موارد جذاب بازی The Wolf، تجربه چند نفره و آنلاین آن است. بله؛ در بازی The Wolf شما می‌توانید با انبوهی از کاربران که در سرور موجود هستند بازی کنید. گاهی می‌توانید با آن‌ها هم تیمی شوید و به انجام چالش‌ها بپردازید و گاهی نیز می‌توانید در مقابلشان در بیاید و با آن‌ها مبارزه‌ای جانانه کنید. همچنین می‌توانید با هم تیمی شدن، جنگل را در تصرف و تسخیر خودتان در بیاورید.

بازی المان‌های جذاب زیادی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به گرافیک چشم‌نوازش اشاره کرد. گرافیک بازی The Wolf به بهترین شکل ممکن طراحی شده است. زمانی که در محیط بازی قدم می‌زنید، می‌توانید کاملا آن را حس کنید. سازندگان توانسته‌اند به بهترین شکل ممکن این بخش از بازی را طراحی و پیاده سازی کنند.

همانطور که گفته شد سبک بازی نقش آفرینی و یا همان RPG است و به موازات آن، امکانات مربوط به این موضوع را نیز در خود دارد. شما می‌توانید تصمیم‌گیری کنید که به یک پادشاه در قلمروتان تبدیل شوید و یا مانند یک گرگ معمولی زندگی کنید. تصمیم‌گیری‌ها و درخت مهارت، از جمله مهم‌ترین المان‌هایی هستند که در این بازی باید به آن‌ها دقت کنید.

به طور کلی بازی The Wolf تجربه‌ای جذاب و صد البته جدید است. اینکه بتوانید در پوسته یک گرگ به جنگلی سفر کنید؛ واقعا ایده جذابی است. زمانی این ایده جذاب‌تر می‌شود که با المان‌هایی مانند تجربه بازی با دوستان، مبارزه و دیگر موارد بخش آنلاین ترکیب می‌شود.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی The Wolf از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی The Wolf

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows® 7/Vista/XP
  • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 3 GB available space

باکس دانلود

دانلود بازی - قسمت اول: لینک مستقیم

دانلود بازی - قسمت دوم: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 2 گیگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *