25 November, 2022

اگر دنبال اثری برای به چالش انداختن ذهنتان هستید، به هیچ وجه دانلود بازی Quiz of Kings را از دست ندهید. اثری که برای همین هدف ساخته شده است. با گیمو همراه باشید.

بازی Quiz of Kings جزو آثار محبوب چند سال اخیر که در ایران منتشر شده، است. اثری که شما را وارد رقابتی تنگاتنگ قرار می‌دهد. رقابتی که در آن پاسخ دادن به سوالات باعث می‌شود تا به مراحل بالاتری بروید. به طور کلی اگر بخواهم توضیحی درباره این بازی بدهم، باید در ابتدا درباره فرم و ظاهر کلی آن صحبت کنم. به طور حتم طی چند سال اخیر با برنامه‌های تلویزیونی که در آن پرسش و پاسخ رکن اساسی را تشکیل می‌دهد، آشنا شده‌اید. برنامه‌هایی که مجری سوالاتی را از شرکت کنندگان می‌پرسد و در صورتی که جواب درستی از شرکت کننده دریافت کند، به اون امتیاز می‌دهد.

دانلود بازی Quiz of Kings

بازی کوییز او کینگز نیز به نحوی روایتی صفر و یک از این مسابقات در قالب بازی‌های اندرویدی است. شما در این بازی، وارد رقابت‌های مختلف با بازیکنان واقعی می‌شوید. هر چه سوالات بیشتری را به درستی جواب دهید، امتیازتان بیشتر می‌شود و به موازات آن، سطح‌تان در بازی نیز افزایش پیدا می‌کند. با افزایش سطح، درجه سختی سوالات بیشتر می‌شود. در اینجا هوش و اطلاعات عمومی‌تان به شدت به کارتان می‌آید. به عبارتی، شانس برنده شدن در اختیار آن شخصی است که اطلاعات عمومی بیشتری داشته باشد.

اغلب سوالات بازی Quiz of Kings توسط کاربران تهیه شده است. اما این به بدان معنا نیست که در طول بازی با سوالات منحرف کننده‌ای رو می‌شوید؛ خیر! سازندگان همواره روی سوالات تمرکز ویژه دارند و نظارت می‌کنند. هر سوال متشکل از چهار جواب است که به صورت چهار گزینه روی صفحه به نمایش در می‌آید و باید شما به همراه رقیب‌تان، در مدت زمانی مشخص، به صورت همزمان به آن‌ها پاسخ دهید.

خوشبختانه به پشتوانه حمایت خوبی که سازنده بازی Quiz of Kings از این اثر دارد، همواره بروزرسانی‌های جذابی برای بازی دردسترس قرار می‌گیرد که باعث می‌شود بازی همواره از سطح رضایت بخشی پیرامون موضوع سرگرمی برخوردار باشد. در کنار این موارد، برگزاری رویداد‌های هفتگی، ماهانه، سالیانه و حتی رویداد‌های ویژه برخی از رو‌ز‌ها، با جوایز ارزنده، می‌تواند به جذابیت بازی کمک شایانی کند.

سوالات بازی Quiz of Kings

به طور کلی بازی Quiz of Kings تجربه‌ای سرگرم کننده و جذاب است که می‌تواند شما در درون خودش غرق کند. همینطور گروه‌های اجتماعی که در این بازی قابل تشکیل دادن است نیز از جمله دیگر نکات جذاب بازی به حساب می‌آید.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Quiz of Kings از سرور‌های قدرتمند گیمو و همینطور پلتفرم‌های عرضه محصولات اندرویدی بپردازید.

امتیاز این بازی در گوگل پلی با بیش از 120 هزار رای، 4.5 از 5 است.

باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *