26 November, 2022

اگر به دنبال بازی ترسناکی هستید که بتواند از نظر روانی شما را تحت تاثیر خودش قرار دهد، به هیچ وجه دانلود بازی Psych را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

بازی Psych اثری در سبک سایکولوژیک – وحشت – تریلر است که تمرکز زیادی روی داستان و همینطور اتمسفر ترسناک خودش دارد. سازندگان بازی Psych با خلق این اثر توانسته‌اند تجربه‌ای ناب و فراموش نشدنی را برای طرفداران سبک وحشت ایجاد کنند. تجربه‌ای که برای ورود به آن، واقعا نیازمند جرات هستید. جهان بازی به شدت پویا است و هر لحظه می‌تواند شما را در تسخیر خودش در بیاورد.

دانلود بازی Psych

هر گوشه از پارکی که داستان بازی Psych در آن روایت می‌شود، معما و چالشی برای بازیکن دارد. باید متوجه بشوید که در روز حادثه، چه اتفاقی برای الکس (Alex) افتاده است. در حالی که داستان اصلی به خودی خود، یک اثر فوق العاده است، سازندگان مراحل و داستان‌های جانبی جذابی را نیز در بازی قرار داده‌اند.

بازی Psych شامل پنج فصل است که در هر کدام از فصل‌ها، داستان و خط روایی بدون توجه به بازیکن، پیش برده می‌شود. جلوه‌های صوتی بازی بی‌شمار و همینطور فوق العاده ترسناک است. با بازی Psych می‌توانید وحشت واقعی را تجربه کنید.

سازندگان توانسته‌اند فضای فوق العاده‌ای را برای بازی Psych خلق کند. فضایی که می‌تواند تا ساعت‌ها در ذهن‌تان باقی بماند. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب بازی، مبحث تصمیم‌گیری و عواقب تصمیمات‌تان در درون بازی و خط روایی آن است. البته این موضوع برای تمام تصمیم‌گیری‌ها صدق نمی‌کند، اما اغلب‌ تصمیماتی که در این بازی می‌گیرید، باعث شکل گیری خط روایی مختلف می‌شود.

دنیای بازی Psych به شدت پویا است. این پویایی باعث می‌شود تا کاوش در فضای بازی نیز جذاب و همینطور ترسناک باشد. در کنار این موارد، سیستم صوتی که در این بازی مورد استفاده قرار گرفته، به شدت عالی کار می‌کند. اگر بازی را با هدست تجربه کنید، به معنی واقعی کلمه بازی برایتان ترسناک خواهد شد.گرافیک بازی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و به جذابیت بازی کمک شایانی کرده است.

معرفی بازی Psych

بازی هیچگاه نمی‌گذارد که شما احساس امنیت کنید. همیشه در طول بازی مواظب محیط اطرافتان باشید. هر لحظه ممکن است کسی و یا چیزی شما را تعقیب کند. سرنخ‌های جدیدی همواره در مراحل بازی وجود دارند که شما را به هدفی که دارید نزدیک‌تر می‌کنند.

به طور کلی بازی Psych تجربه‌ای ناب و ترسناک است که می‌تواند با داستان اصلی و همینطور داستان‌های جانبی‌اش، برای ساعت‌ها بازیکن را سرگرم خودش کند و پس از اتمام نیز، به یکی از تجربه‌های فراموش نشدنی بازیکن تبدیل شود. اثری که صرفا لحظات ترسناک آن به جامپ‌اسکرین‌ها خلاصه نمی‌شود، بلکه این محیط است که شما را می‌ترساند و تصمیم‌گیری‌هایتان را مختل می‌کند.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Psych از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

سیستم موردنیاز بازی Psych

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 7 64Bit
 • Processor: Intel Core i5-4570 / AMD Ryzen 5 1600
 • Memory: 6 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GTX 760 / AMD Radeon R9 290
 • Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64Bit
 • Processor: Intel Core i7-7700k / AMD Ryzen 7 3700X
 • Memory: 16 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GTX 1060 / AMD Radeon RX 480
 • Storage: 6 GB available space
باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *