26 November, 2022

اگر به دنبال تجربه‌ای کوتاه و ترسناک هستید، دانلود بازی Please Duology را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

این روزها در هر سبکی می‌توان آثار جذابی را پیدا کرد. گاهی اوقات این آثار، گیم‌پلی بلند مدتی دارند و گاهی نیز به کوتاهی یک فیلم سینمایی هستند. بازی Please Duology دردسته دوم قرار دارد. اثری کوتاه که شما را وارد روایتی متفاوت از سربازی در جنگ جهانی می‌کند. سربازی که در مکانی به نظر می‌رسد گم شده است و حال باید تمام سعیش را برای خروج از آن به کار ببرد. اما این تمام ماجرا نیست. اتفاقاتی رخ می‌دهد که نمی‌گذارد شما به آسانی بتوانید به هدفتان برسید.

دانلود بازی Please Duology

بازی Please Duology اثری مستقل است و از این رو گرافیک چشم نوازی مانند بازی‌های بزرگ امروزی ندارد. اما از طرفی، می‌تواند با روایتی که دارد شما را سرگرم خودش کند. لحظاتی در بازی وجود دارد که می‌تواند به معنی واقعی کلمه بازیکن را بترساند. از ویژگی‌های بازی Please Duology می‌توان به پازل‌هایش اشاره کرد. بازی مملو از پازل‌هایی است که باید با استفاده از آیتم‌های محیطی، حلشان کنید. از این رو، از نظر فکری نیز بازی Please Duology تمرینی برای ذهن‌تان خواهد بود.

موسیقی بازی Please Duology گاهی اوقات واقعا ترسناک می‌شوند که از نکات مثبت این اثر به حساب می‌آید. البته همانطور که کمی قبل‌تر گفته شد، نباید از بازی انتظار گرافیکی چشم نواز داشته باشید؛ زیراکه بازی توسط تیمی کوچکی ساخته شده است.

به هر حال بازی Please Duology می‌تواند تجربه‌ای جذاب و صد البته ترسناکی باشد که می‌توانید برای حدود یک ساعت شما را سرگرم خودش کند. در محیط موارد مختلفی را خواهید دید و همینطور با لحظات ترسناکی نیز رو به رو می‌شوید که می‌تواند نیازهای طرفداران سبک وحشت را به خوبی ارضا کند.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Please Duology از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Please Duology

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7 SP1+
  • Processor: SSE2 instruction set support
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
  • DirectX: Version 10
  • Storage: 650 MB available space
باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 600 مگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *