24 November, 2022

به دنبال هیجان هستید، دانلود بازی Perfect Heist 2 را از دست ندهید. اثری که شما را وارد سرقتی بزرگ از بانک می‌کند. با گیمو همراه باشید.

همواره بازی‌های هیجانی، از طرفداران بی‌شماری برخوردار هستند. در این مطلب، برایتان بازی Perfect Heist 2 آماده کرده‌ایم. اثری که شما را در سرقتی بزرگ از بانک قرار می‌دهد. سرقی که در هر لحظه آن، چالشی نهفته است. اگر آثاری مانند بازی Payday را تجربه کرده باشید، به طور حتم می‌دانید که اینگونه آثار تا چه اندازه جذاب و پرطرفدار هستند.

در این بازی، باید هر چیزی که به نظرتان قابل فروش است را از بانک بدزدید. این درست در حالی است که باید مواظب باشید تا مورد توجه پلیس قرار نگیرید. پلیس تجهیزات زیادی برای مبارزه با شما دارد. بنابر هرگز فکر رقابت و مبارزه با پلیس را نکنید. شما باید در طول بازی Perfect Heist 2 منتظر این باشید تا یکی از کارمند‌ها بنا به هر دلیلی، از صندلی‌اش پا شده و به سمتی برود. تا شما بتوانید با ضربه زدن به آن، لباسش را به عنوان لباس مدل به تن کنید.

دانلود بازی Perfect Heist 2 

32 کلاس کاملا متفاوت در بازی وجود دارد که هر کدام توانایی‌ها، سلاح و همینطور امتیازاتی دارند. همان لحظه که شما در حال مراقبت از در هستید، بازیکن دیگری در حال کندن تونل است و بازیکن دیگری سیستم‌ها را هک می‌کند. شما می‌توانید در نقش هر یک از این افراد ظاهر شوید. این را بدانید که مهم‌ترین هدف در این بازی، انجام درست چالش‌ها است. بنابر این اگر همه بازیکنان بتوانند به خوبی وظایف خودشان را انجام دهند، درصد موفقیت بیشتر می‌شود.

رابطه کاربری در این نسخه بسیار دل نشین‌تر از قبل شده است. همچنین گیم پلی بازی نیز از جذابیت بالایی برخودار است. شما می‌توانید از دوربین سوم شخص نیز بازی را تجربه کنید. حالت اول شخص نیز تمرکز زیادی روی انیمیشن سلاح و حرکات دارد.

از دیگر نکات جذاب بازی Perfect Heist 2 می‌توان به حالت Steam Workshop اشاره کرد. حالتی که به شما امکان ساخت محیط‌های جدید را می‌دهد. از این رو همواره در سرور‌ها، نقشه‌های جذابی وجود دارند که می‌توانند حتی از خود نقشه‌های اصلی، جذاب‌تر باشند.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Perfect Heist 2 از سرور‌های قدرتمند گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Perfect Heist 2

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7 SP1
  • Processor: 1.5 GHz Dual-Core
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: GeForce 500 Series
  • Storage: 1 GB available space

باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 980 مگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *