26 November, 2022

اگر به دنبال تجربه‌ای ترسناک هستید، به هیچ وجه دانلود بازی OtherSoul را از دست ندهید. با گیمو برای دانلود این بازی همراه باشید.

این روز‌ها، بازی‌های ترسناک بیشتر از هر زمانی طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. سبکی که در مقایسه با سبک‌هایی مانند اکشن تیراندازی و…، کمی جدیدترین و نوپاتر است. یکی از بازی‌های جدیدی که برای این سبک منتشر شده، بازی OtherSoul است. در این بازی ترسناک، باید تمام توانتان را برای زنده ماندن و فرار کردن از دستان شیطان به کار ببرید. همینطور ساکت و مواظب بودن نیز از دیگر اصولی است که در این بازی باید رعایت کنید. موجودی که در این بازی به دنبال شما است، همه چیز را می‌شوند و شما را تعقیب می‌کند؛ حتی اگر فرد ماهری در پنهان شدن باشید.

دانلود بازی OtherSoul

بازی OtherSoul گجت‌هایی را در اختیارتان قرار می‌دهد. از جمله این گچت‌ها می‌توان به چراغ قوه و نقشه اشاره کرد. همچنین می‌توانید با ایجاد صدا‌های مختلف، حواس نیروی اهریمنی داخل بازی را پرت کنید. از طرفی، باید به وضعیت روحی خودتان نیز توجه کنید. زیرا ممکن است فشار‌های داخل بازی باعث شود تا شخصیت اصلی‌ که شما وظیفه هدایت آن را دارید، دیوانه شود.

اما مهم‌تر از همه این است که بدانید هیچوقت تنها نیستید و همیشه تحت نظر هستید.

برای زنده ماندن در بازی OtherSoul نیاز به جمع آوری 12 قطعه سنگ دارید. این قطعه سنگ‌ها آخرین دروازه آزادی است که برای شما باز مانده. با این حال، باید خودتان تصمیم بگیرید که از چه دروازه‌ای می‌خواهید فرار کنید. به یاد داشته باشید که در طول بازی OtherSoul، فقط روحتان در خطر نیست.

بازی OtherSoul به هیچ وجه اثر آسانی نیست. سازندگان چالش‌های جذابی را در طول بازی تهیه کرده‌اند که می‌توانند هم به چالش محور بودن بازی و همینطور به ترسناک بودن آن کمک شایانی کنند.

به طو کلی اگر به دنبال دانلود بازی ترسناک هستید، به هیچ وجه بازی OtherSoul را از دست ندهید.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی OtherSoul از سرور‌های قدرتمند گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی OtherSoul

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7,8,10 64bit
  • Processor: Intel Core TM i5 750 or higher
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Radeon HD 5770 1GB or higher
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 1200 MB available space
  • Additional Notes: With these system requirements, it is recommended to play the game on low quality settings.
باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 1 گیگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *