25 November, 2022

اگر از بازی Phasmaphobia خوشتان آمده، به هیچ وجه دانلود بازی Obsideo را از دست ندهید. اثری که باری دیگر شما را به دل ارواح خبیث می‌برد. با گیمو همراه باشید.

طی چند ماه اخیر، آثار ترسناک بیشتر از هر زمانی در دید توجه مخاطبین و بازیکنان قرار گرفت. یکی از آثاری که توانست با نوآوری‌های جذابش، نگاه‌ها را به طور کامل به سمت خودش برگرداند، بازی Phasmaphobia است. اثری که توانست با ارائه روایتی تکراری، اما با المان‌های جدید، مخاطبین زیادی را جذب کند و به صدر لیست پرفروش‌ترین بازی‌ها برسد. در این بازی شما به همراه سه نفر دیگر، در گروهی چهار نفره، به خانه‌هایی وارد می‌شوید که طبق گفته صابحانشان و یا اهالی، توسط نیرو‌های شیطانی به تسخیر درآمده است. حال وظیفه شما و دیگر بازیکنان این است که با استفاده از تجهیزاتی که دارید با روحی که در خانه است، صحبت کنید و آن را نابود کنید.

دانلود بازی Obsideo

به تازگی اثر جدیدی با اقتباس از بازی یاد شده با نام بازی Obsideo منتشر شده است که به نوعی، روایتی دیگر از بازی فاسمافوبیا است. در این بازی شما باید در قالب تیم یک الی چهار نفره که همگی کشیش هستید، مکان‌های مختلفی را مورد بررسی قرار دهید که توسط اشباح و موجودات شیطانی، به تسخیر درآمده‌اند. بازی Obsideo برخلاف آثار پیشین، بیشتر روی سرنخ‌ها و همینطور ظاهر شبح و نحوه تعامل با آن تمرکز دارد. شاید برایتان جالب باشد که در بازی Obsideo بیش از 15 نوع ارواح وجود دارد که برای از پا درآوردن هرکدام، تجهیزات خاصی را به کار ببرید. از این رو بازی Obsideo بسیار از آن چیزی که تصورش می‌کنید بزرگ‌تر است.

از دیگر موارد جذاب بازی Obsideo می‌توان به هوش مصنوعی منحصر به فرد ارواح اشاره کرد. سازندگان به خوبی توانسته‌اند هوش مصنوعی منحصر به فردی را برای ارواح در این بازی تعریف و بسازند که می‌توانند به معنی واقعی کلمه شما را بترساند و از حرکاتتان آگاه باشد. هر صدایی می‌تواند روح را به سمت شما راهی کند. هیچ جایی برای مخفی شدن در این بازی وجود ندارد و همین باعث می‌شود زمانی که روحی به دنبال شما می‌آید، آدرنالین خونتان به بالاترین سطح ممکن برسد.

سازندگان بیش از 55 وسیله برای تعامل با ارواح و محیط در بازی Obsideo مهیا کرده‌اند. این مورد را در کنار بیش از 15 نوع منحصر به فرد از ارواح بگذارید و تصور کنید با چه محصول جذاب و فوق العاده‌ای رو به رو هستید.

بازی ترسناک ابسیدئو

اما نکته‌ای که باعث ترسناک‌تر شدن بازی می‌شود، اقتباس گرفتن سازندگان در ساخت خانه‌ها، از نمونه‌های واقعی آن در دنیا است. به عبارتی شما وارد خانه‌هایی می‌شوید که در دنیای واقعی نیز وجود دارند و به گفته اهالی، در تسخیر ارواح در آمده‌اند. واقعا چه چیزی بهتر از این می‌خواهید؟

همچنین می‌توانید با استفاده از میکروفون گفتگو‌هایی با ارواح داشته باشید. هوش مصنوعی بالای بازی به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی بتوانید با ارواح گفتگو کنید و آن‌ها نیز به شما پاسخ خواهند داد.

به طور کلی شاید بازی Obsideo یک تجربه منحصر به فرد نباشد، اما می‌توان گفت کامل‌ترین محصولی است که می‌توانید در دسته آثار شبیه به بازی فاسمافوبیا پیدا کنید.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Obsideo از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Obsideo

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Windows 10 64Bit
 • Processor: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 15 GB available space
 • Additional Notes: Please make sure you have at least a 10MB/s internet speed

سیستم پیشنهادی:

 • OS: Windows 10 64Bit
 • Processor: Intel i5-4590/AMD Ryzen 5 1500X or greater
 • Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 or greater
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 15 GB available space
 • Additional Notes: Please make sure you have at least a 10MB/s internet speed
باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
 • پسورد: www.gamoo.ir
 • حجم فایل: 2 گیگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *