25 November, 2022

در این مطلب به دانلود نسخه نهایی درایو کارت گرافیک Nvidia GeForce می‌پردازیم. جدیدترین نسخه از درایو کارت گرافیکتان را در اینجا پیدا کنید. با گیمو همراه باشید.

برهیچکس اهمیت کارت‌های گرافیکی پوشیده نیست. قسمتی از هر پلتفرم که ارزش آن را در حین اجرا بازی‌ها، نرم افزار‌ها و دیگر مسائل روزانه، به وضوح می‌توانید ببینید. کارت گرافیکی باعث می‌شود تا بتوانید راحت‌تر و سریع‌تر، بازی‌های روز دنیا را اجرا کنید. یا اینکه به بهبود عملکرد رایانه‌ و یا کنسول‌تان در حین اجرا برنامه‌ها کمک می‌کند. امروزه در تمام وسائل الکترونیکی هوشمند، از کارت گرافیکی استفاده می‌شود. از کامپیوتر گرفته که قطب اصلی آن است تا کنسول‌ها و حتی گوشی‌های هوشمند. اینکه محصول موردنظرتان از کارت گرافیک قدرتمند‌تری بهره ببرد، یکی از مهم‌ترین حسن‌ها به حساب می‌آید. از این رو خیلی از کاربران و خریداران، به دنبال خرید جدیدترین محصولات با بروزرترین کارت گرافیک‌های دنیا هستند.

دانلود نسخه نهایی درایو کارت گرافیک Nvidia

اما مانند تمام وسائل الکترونیکی، کارت گرافیک نیز نیاز به بروزرسانی دارد. گاهی اوقات این بروزرسانی باید به صورت سخت افزاری صورت بگیرد. یعنی شما کارت گرافیکتان را با مدل دیگری تغییر دهید. اما در اکثر مواقع، شرکت‌ها برای بهبود انجام بازی‌ها و یا برنامه‌ها، به صورت ماهیانه بروزرسانی‌های نرم افزاری منتشر می‌کنند. این بروزرسانی‌های نرم افزاری باعث می‌شوند تا عملکرد کارت گرافیک بهبود پیدا کند. به نوعی با سخت افزار موردنیاز هر دوره، هم‌گام شود.

از جمله مهم‌ترین شرکت‌های تولیدکننده کارت‌های گرافیکی، بی‌شک NVIDIA است. انویدیا که کارت‌های گرافیکی‌اش را با لیبل GeForce به فروش می‌رساند، چند سالی است که در صدر اخبار مربوط به حوزه کارت‌های گرافیکی قرار دارد. همواره کارت‌های گرافیکی انویدیا، شروع کننده نسل جدیدی در تاریخ صنعت کارت‌های گرافیکی هستند. از این رو برند انویدیا، جزو معروف‌ترین برند‌های صنعت به حساب می‌آیند. کارت‌های گرافیکی که امروزه می‌توان انواع و اقسام آن را در دستگاه‌های هوشمند پیدا کرد.

نکته مهمی که در رابطه با این کارت‌های گرافیکی لازم است بدانید، بروزرسانی مداومشان است. با بروزرسانی مدوام، عملکرد کارت‌ گرافیکی‌تان با بهبود چشم‌گیری مواجه می‌شود. به همین جهت است که انجام این کار، الزامی است. در ادامه برایتان لینک جدیدترین بروزرسانی‌های منتشر شده برای کارت‌های گرافیکی انویدیا را قرار داده‌ایم. به همین راحتی می‌توانید از داشتن بروزرسانی‌ها بهره ببرید.

باکس دانلود

دانلود نسخه مخصوص ویندوز 10 و 11 - نسخه 64 بیت (دسکتاپ): لینک مستقیم

دانلود نسخه مخصوص ویندوز 7 و 8: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

برای نصب بروزرسانی‌ها تنها کافیست روی برنامه آن کلیک کنید. شایان ذکر است که به هیچ وجه در حین نصب، کامپیوتر را خاموش نکنید. 

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 800 مگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *