26 November, 2022

اگر به دنبال تجربه‌ای ترسناک و در عین حال داستان محور هستید، دانلود بازی Nebraska را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

این روز‌ها می‌توان در سبک‌های مختلفی، آثار جذابی پیدا کرد. یکی از سبک‌های مورد توجه بازیکنان، سبک وحشت و ترس است. طی سال‌های اخیر آثار متعدد و جذابی از این سبک برای بازیکنان منتشر شد. با این حال می‌توان گفت که عمر این سبک نسبت به دیگر سبک‌ها کم‌تر است. شاید برایتان جالب باشد که سبک ترس چیزی حدود سه دهه سن دارد که نسبت به سبک اکشن و تیراندازی، جوان‌تر است.

دانلود بازی Nebraska

به تازگی اثر جدیدی به نام بازی Nebraska منتشر شده است که می‌تواند به معنی واقعی کلمه شما را بترساند. بازی Nebraska اقتباسی از روی آثاری مانند بازی Amensia و یا بازی Penumbra است که به طور حتم طرفداران سبک وحشت، با نام‌هایشان آشنایی دارند. در این بازی شما نقش روزنامه نگاری دارید که درحال نوشتن کتابی پیرامون آمریکای میانه-غربی است. در یکی از سفر‌هایش، سوخت ماشینش به پایان می‌رسد و جستجوی او برای پیدا کردن اهالی روستایی که بتوانند کمکش کنند شروع می‌شود. در همین کاوش‌ها، او با ویرانه‌ای رو به رو می‌شود و به نظر می‌رسد راهی جز ورود به آن ندارد. همین که وارد می‌شود، در‌ب پشت سرش بسته می‌شود و به نوعی در آن‌جا گیر می‌کند. حس کنجکاوی وی باعث می‌شود تا وی خودش را برای ماجراجویی در این متروکه آماده کند. چیزی نمی‌گذرد که متوجه اتفاقات مشکوکی که مربوط به آزمایش‌های خطرناک است، می‌شود.

یکی از ویژگی‌های جذاب بازی Nebraska، تعامل با محیط است. در بازی Nebraska می‌توانید با هر شی و آیتمی، تعامل داشته باشید. به موازات این موضوع، پازل‌های جذابی نیز سازندگان پیش پایتان قرار می‌دهند که یکی از کلید‌های حل آن‌ها، کاوش دقیق محیط و تعامل با آن است. سیستم فیزیکی بازی جالب است. همچنین باید همواره دمای بدنتان را مدیریت کنید؛ زیرا با سرد یا گرم شدن بیش از اندازه ممکن است اتفاقاتی مانند هایپوترمی و یا گرمازدگی را تجربه کنید.

به طور کلی بازی Nebraska نه تنها یک اثر ترسناک است، بله داستان جذابی نیز دارد که می‌تواند حس‌های مختلفی مانند غم و یا شادی و صد البته ترس را در خود داشته باشد.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Nebraska از سرور‌های قدرتمند گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Nebraska

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7, 8, 10, 64-bits
  • Processor: Intel Core i3-530
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 10 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible

 

باکس دانلود

دانلود نسخه فشرده Fitgirl - قسمت اول: لینک مستقیم

دانلود نسخه فشرده Fitgirl - قسمت دوم: لینک مستقیم

دانلود نسخه فشرده Fitgirl - قسمت سوم: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 6.5 گیگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *