26 November, 2022

اگر به دنبال ماجراجویی جذاب مانند بازی GTA هستید، دانلود بازی Henrys Day را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

این روز‌ها می‌توان آثار مختلفی را در سبک‌های متفاوت پیدا کرد. از جمله بهترین بازی منتشر شده در تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی، بی‌شک مجموعه بازی Grand Theft Auto‌ است. مجموعه‌ای که توانست به واسطه نوآوری‌هایش جامعه مخاطبین زیادی را مجذوب خودش کند. بازی Henrys Day اثری است که به تازگی منتشر شده و به نوعی، شباهت‌هایی به مجموعه بازی GTA دارد. البته این بازی اصلا در مقیاس مجموعه بازی GTA نیست؛ بلکه از نظر المان‌های به کار رفته شبیه است.

شما در بازی Henry’s Day نقش شخصیتی به نام هنری را دارید که در شهری به نام Summer City زندگی می‌کند. او در یک روز تکراری گیر افتاده است و وظیفه شما بیرون کشیدن آن از این لوپ است.

دانلود بازی Henrys Day

در Summer City چیز‌های زیادی دیدن وجود دارد. از آسمان خراش‌ها گرفته تا پارک و همینطور کسب و کارهای مختلفی که نقش کلیدی در طول تجربه شما برای کاوش حقیقت دارند. از ویژگی‌های مثبت بازی Henrys Day می‌توان به بهره بردن از المان Open-World اشاره کرد. شما می‌توانید در نقشه جذاب بازی به ماجراجویی بپردازید. هر چه بیشتر در نقشه بازی ماجراجویی کنید، سرنخ‌های بیشتری نیز برای رسیدن به حقیقت پیدا خواهدید کرد.

از دیگر نکات مثبت بازی Henrys Day می‌توان به گفتگو محور بودن آن اشاره کرد. شما می‌توانید با اکثر افراد داخل شهر گفتگو کنید. این گفتگو‌ها تاثیر بسیاری در روند داستانی بازی دارد و به هیچ وجه نباید از آن ساده بگذرید. به عبارتی دیگر، اصل داستان بازی Henry’s Day روی همین گفتگو‌ها بنا شده است.

در طول این گفتگو‌ها ممکن است هدیه‌هایی نیز دریافت کنید. از آن‌جایی که هنری در یک روز گیر افتاده است، شما فقط چند ساعت برای پی بردن به همه چیز و انجام کار‌ها دارید. باید با آزمون و خطا، بهترین مسیر را برای بیرون آوردن هنری از لوپ انتخاب کنید. زمان سنجی روزی صفحه قرار دارد که به شما می‌گوید تا به پایان بازی چقدر زمان دارید.

همچنین بازی پایان‌های مختلفی دارد که بستگی به مسیری است که شما آن را طی می‌کنید. در کنار این موضوع، مراحل فرعی جذابی نیز در بازی قرار گرفته است.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Henrys Day از سرور‌های قدرتمند گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Henrys Day

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10 64 Bit
  • Processor: Intel i5 or equivalent
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: 512MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or better
  • Storage: 11 GB available space

 

باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 3.1 گیگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *