26 November, 2022

اگر به دنبال تجربه‌ای ترسناک تک نفره هستید، دانلود بازی Hatch را از دست ندهید. اثری که شما را به دل ماجراجویی ترسناکی می‌برد. با گیمو همراه باشید.

این روز‌ها در هر سبکی می‌توان آثار فاخر و جذابی را تجربه کنید. یکی از سبک‌هایی که توانسته جایگاهی برای خودش در بین بازیکنان بدست بیاورد، سبک وحشت و ترس است. سبکی که در آن سازندگان تمام سعیشان را برای ترساندن بازیکن انجام می‌دهند. گاهی سعیشان موفقیت آمیز است و گاهی نیز با شکست مواجه می‌شود. یکی از آثاری که به تازگی در این سبک منتشر شده است و می‌تواند برای ساعاتی سرگرم‌تان کند، بازی Hatch است. اثری که روایتی جذاب از یک داستان ترسناک را به تصویر می‌کشد.

دانلود بازی Hatch

داستان بازی Hatch از روزی عجیب شروع می‌شود. روزی که در آن شما برای اولین بار دریچه‌ای در اتاقتان رو به رو می‌شوید که پیش از این هرگز آن را ندیده‌اید. حس کنجکاوی‌تان باعث می‌شود تا به سراغ آن بروید. بعد از باز کردن و ورود به آن متوجه می‌شوید که وارد سرزمین دیگری شده‌اید. سرزمینی که نیرو‌های اهریمنی و شیطانی در آن زندگی می‌کنند. به عبارتی، وارد جای اشتباهی شده‌اید که حال باید با تمام جوانب آن سازگار شوید. بعد خروج شما از این دریچه، به نظر می‌رسد همه چیز به پایان رسیده؛ اما اینطور نیست. نیرو‌های شیطانی از هیچ کاری برای بدست آوردن شما چشم پوشی نمی‌کنند.

گیم‌پلی بازی Hatch همواره مبتنی بر فرار و مخفی شدن است. شما می‌توانید در کمد، سطل و … پنهان شوید تا جان سالم به در ببرید. در غیر این صورتی طول نمی‌کشد تا شما طعمه آن‌ها می‌شوید. هدف شما برگشتن به دنیای واقعی و حالت عادی است و برای این کار باید چالش‌هایی که در بازی برایتان قرار داده شده است را انجام دهید.

به طور کلی بازی Hatch تجربه جالب و صد البته ترسناکی است که می‌تواند برای ساعاتی سرگرم‌تان کند.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Hatch از سرور‌های قدرتمند گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Hatch

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7, 64-bit
  • Processor: Intel Core i7-2600
  • Memory: 8 MB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 650
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 2920 MB available space

 

باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

 

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 900 مگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *