26 November, 2022

اگر به دنبال تجربه‌ای متفاوت هستید که رنگ و لعاب دنیای مجموعه بازی Fallout را هم داشته باشد، به هیچ وجه دانلود بازی Fallout Shelter را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

مجموعه بازی Fallout را می‌توان در لیست انقلابی‌ترین آثار صنعت بازی‌های ویدئویی قرار دارد. مجموعه‌ای که با نگاهی متفاوت به جنگ‌های اتمی، روایتی جذاب و صد البته، تحسین برانگیز را به مخاطبین بازی‌های ویدئویی ارائه می‌دهد. اگر جزو آن دسته از بازیکنانی باشید که پلتفرم بازی‌شان کامپیوتر و یا کنسول‌ها است، به طور حتم برای یک بار هم که شده پای بازی Fallout نشسته‌اید.

دانلود بازی Fallout Shelter

بازی Fallout شما را به دنیایی می‌برد که در روز‌های نخست، همه چیز به خوبی در حال پیش‌روی است. همه مردم زندگی عادیشان را انجام می‌دهند. به سر کار می‌روند و طبق عادتشان، آخر هفته‌ها جشن می‌گیرند و یا مراسمی برگزار می‌کنند. اما با اوج گرفتن جنگ‌های لفظی میان دو قطب قدرت بازی، اتفاقات بدی رخ می‌دهد. بمب‌های اتمی یکی پس از دیگری روی ایالت‌های آمریکا فرود می‌آیند. اما درست قبل از این اتفاق، شما به همراه چند شهروند دیگر، موفق می‌شوید به مخفی‌گاه‌های زیرزمینی بروید و در محفظه‌هایی که برای این روز تهیه شده است، به خواب مصنوعی بروید.

بعد از گذشت مدتی، از خواب مصنوعی بیرون می‌آیید و به دنیای از هم پاشیده شده بیرون پا می‌گذارید.

بازی Fallout Shelter نیز روایتی مشابه نسخه کنسولی است، با این تفاوت که تغییراتی به منظور هم‌گام شدن بازی با گوشی‌های هوشمند صورت گرفته است. برای مثال، دوربین بازی به صورت دو بعدی است. وظیفه شما در این بازی پیدا کردن تجهیزات و المان‌های اساسی از دنیای بیرون است. اینکه چه زمانی به مخفی‌گاه زیرزمینی بازگردید، از جمله مهم‌ترین نکاتی است که باید در طول انجام این بازی به یاد داشته باشید و به آن توجه کنید.

در کنار این مورد، اتفاقات زیادی نیز در داخل مخفی‌گاه رخ می‌دهد. از مشکلاتی که برای تاسیسات پیش می‌آید تا حتی ازدواج  و بچه دار شدن! به همین منظور دنیای درون بازی به شدت پویا و در حال تغییر است.

دانلود دیتا بازی Fallout Shelter

عرضه بازی Fallout Shelter روی گوشی‌های هوشمند به قدری موفقیت آمیز بود که بتسدا (Bethesda) پس از گذشت مدتی، نسخه کنسولی و کامپیوتری آن را نیز منتشر کرد. پس به هیچ وجه تصورتان این نباشد که با یک اقتباس ضعیف از اثری بزرگ رو به رو هستید. بازی Fallout Shelter به تنهایی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و می‌تواند برای ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Fallout Shelter بپردازید که در دو قالب نسخه اصلی و نسخه مود شده برایتان تهیه شده است. همینطور دانلود دتیای بازی Fallout Shelter نیز امکان پذیر است.

امتیاز بازی Fallout Shelter با بیش از سه میلیون و 500 هزار نفر، 4.5 از 5 است.

باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *