26 November, 2022

آیا به دنبال تجربه‌ای سرگرم کننده و خنده دارد هستید؟ به هیچ وجه دانلود بازی Exploding Babies را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

بازی Exploding Babies یکی از آثار جذابی است که به تازگی منتشر شده. در این بازی، با نوزادانی در دنیای پساآخرالزمان رو به رو هستیم که هر کدامشان، اندازه ده‌تا آدم بزرگ، قدرت و نیرو دارند. آیا آماده هستید که توسط یه ترن هوایی زیر گرفته بشین؟ آیا آماده غرق شدن تو آب سرد هستین؟ آماده این هستین که توسط دوستتون به خارج از نقشه پرت بشین؟ و آیا آماده این هستین که همه این چیزارو قبل از راه رفتن انجام بدین؟ بازی Exploding Babies دقیقا برای شمایی که آماده این کارها هستین ساخته شده است.

دانلود بازی Exploding Babies 

بازی Exploding Babies بازیکن را در میان انبوهی از بازیکنان قرار می‌دهد. بازیکنانی که همگی نوزاد هستن، اما نه آن نوزاد‌هایی که تصورش را می‌کنید. هر کدام از این نوزاد‌ها قدرت‌هایی دارند که آن‌ها را خبیث و شیطانی می‌کند. باید برای زنده ماندن در نقشه بازی تلاش کنید. هر لحظه ممکن است توسط یکی از نوزاد‌ها به خارج از نقشه پرت شوید و یا کشته شوید.

بازی Exploding Babies شامل پنج حالت مختلف است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Deathmatch، Baby Pong و Last Baby Standing اشاره کرد. هر کدام از حالت‌های یاد شده، ویژگی خاص و منحصر به فردی دارند. همچنین این بازی در شش نقشه روایت می‌شود. در بخش نوزادان نیز بازی هفت نوع نوزاد را در خود دارد.

یکی از ویژگی‌های جذاب بازی Exploding Babies، امکان تجربه آنلاین آن با دوستانتان است. بله؛ این بازی جذاب را می‌توانید به صورت آنلاین نیز تجربه کنید. همچنین بازی از تکرارپذیری بالایی برخوردار است و هیچگاه نمی‌گذارد که بازیکن از تجربه آن خسته شود. شاید یکی از اصلی‌ترین دلایل این موضوغ، محیط و شخصیت پردازی سرگرم کننده و خنده دار آن است.

به طور کلی اگر به دنبال تجربه‌ای هستید که بتواند برای ساعت‌ها شما را بخنداند و همینطور در بعضی از مواقع، آدرنالین خونتان را بالا ببرد؛ به هیچ وجه تجربه بازی Exploding Babies را از دست ندهید. اثری که حجم بسیار کمی دارد، اما در عین حال می‌تواند خیلی سرگرم کننده و خنده دار باشد.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Exploding Babies از سرور‌های گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Exploding Babies

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • OS: Windows 10
  • Processor: Intel i3
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Nvidia 760
  • DirectX: Version 10
  • Storage: 2 GB available space
  • Sound Card: onboard audio
باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 90 مگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *