26 November, 2022

اگر به دنبال تجربه‌ای ترسناک و کوتاه هستید، دانلود بازی Escape from the Village را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

این روز‌ها می‌توان در هر سبکی آثار جذابی را پیدا کنید. گاهی اوقات این آثار گیم پلی طولانی دارند و گاهی نیز به اندازه یک سریال و یا فیلم‌سینمایی هستند. بازی Escape from the Village در دسته دوم قرار دارد. این بازی که شما را وارد روایتی ترسناک در دهکده‌های ژاپنی قرار می‌دهد، بیشتر از نیم ساعت زمان‌تان را می‌گیرد، اما می‌تواند واقعا شما را بترساند. بازی Escape from the Village داستانش از آن‌جایی شروع می‌شود که شخصیت اصلی در سفرش، به مشکلاتی برمی‌خورد و ماشینش از کار می‌افتد. حال او باید در ناکجا آبادی که قرار دارد، برای بقا تلاش کنید.

دانلود بازی Escape from the Village

اولین فکرش که به سرش می‌زند، پیدا کردن روستایی در نزدیکی آن‌جا است. همین باعث می‌شود که وارد روایتی ترسناک قرار بگیرد. در راه، با اتفاقاتی مواجه می‌شوید که حتی فکرش را نمی‌توانید کنید. این را بدانید که بازی Escape from the Village بیشتر از اینکه بازی ترسناک باشد، بازی فرار است. بله؛ در این بازی فرار نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. از همان دقایق اول شما حس می‌کنید که موجودی به دنبال شماست و باید از دست او فرار کنید.

بازی Escape from the Village از نظر گرافیکی حرف زیادی برای گفتن ندارد، اما سازندگان توانسته‌اند به هدفشان از خلق این اثر برسند. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، محیط بازی بیشتر در جنگل روایت می‌شود و از این رو باید مواظب لحظات ترسناکی که در جنگل رخ می‌دهد باشید.

به طور کلی بازی Escape from the Village شما را وارد روایتی کوتاه و ترسناک می‌کند که می‌تواند به معنی واقعی کلمه شما را بترساند. پس اگر به دنبال تجربه‌ای چنین شکل هستید، این بازی را از دست ندهید.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Escape from the Village از سرورهای قدرتمند گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Escape from the Village

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • OS: Windows10
  • Memory: 8 GB RAM
  • Storage: 4 GB available space
باکس دانلود

دانلود بازی - قسمت اول: لینک مستقیم

دانلود بازی - قسمت دوم: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 3.8 گیگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *