26 November, 2022

روایتی متفاوت و جذاب و همینطور سرگرم کننده را می‌توانید با دانلود بازی Escape From School تجربه کنید. برای دانلود این بازی با گیمو همراه باشید.

بازی Escape From School ماجراجویی جذاب است که شما را در نقش کودکی در درون مدرسه‌ای قرار می‌دهد. شما به یکباره در این مدرسه به هوش می‌آید و حال باید با استفاده از تجهیزاتی که در محیط مدرسه در اختیارتان قرار داده می‌شود، از این مدرسه فرار کنید.

شاید در نگاه اول این موضوع ساده به نظر برسد، اما سازندگان بازی Escape From School با ایجاد چالش‌های متنوع و همینطور درگیرکننده، روی راحت بودن بازی سرپوش می‌گذارند. بازی مملو است از کلاس‌هایی که برای رسیدن و یا فرار کردن از هر کدام آنان، پازل‌های سخت و همینطور آیتم‌های متنوع جلوی پایتان قرار می‌گیرد.

دانلود بازی Escape From School

برای مثال در یک فقره از پازل‌ها، شما برای خروج از کلاس لازم است تجهیزاتی مانند پیچ‌گوشتی داشته باشید و برای رسیدن به این وسیله، نیاز دارید تا نامه‌های درون کلاس را به دقت بخوانید. به طور کلی بازی Escape From School هم به شما هیجانی فراموش نشدنی منتقل می‌کند و هم اینکه ذهنتان را به خوبی درگیر می‌کند.

در کنار هم قرار گرفتن این دو المان باعث می‌شود تا رفته رفته از تجربه بازی Escape From School لذت ببرید. این بازی به آن دسته از افرادی که عاشق معماهای سخت هستند نیز پیشنهاد می‌شود. چند سالی است که آثار معما محور و همینطور پازلی، کم‌تر منتشر می‌شود و تجربه آثاری مانند بازی Escape From School به طور حتم می‌تواند برای طرفداران این سبک جذاب و صد البته فراموش نشدنی باشد.

یکی دیگر از نکات این بازی، زمان کوتاه آن است. سازندگان در اطلاعات بازی مدت زمان موردنیاز برای اتمام این اثر را 50 دقیقا عنوان کرده‌اند. یعنی کم‌تر از یک فیلم سینمایی، این بازی از شما زمان می‌گیرد.

در کنار تمام این موارد، بازی Escape From School از المان‌های سبک ترس و وحشت نیز کمی بهره می‌برد. چه چیزی بهتر از یک بازی که هم ترسناک باشد و هم پازل داشته باشد. به طور حتم تجربه این اثر می‌تواند جذاب باشد.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Escape From School از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Escape From School

حداقل سیستم موردنیاز:

  • OS: Windows 7
  • Processor: dual core 2.00GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 780
  • Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

  • OS: Windows 10
  • Processor: i5
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 1050 TI
  • Storage: 2 GB available space
باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *