24 November, 2022

اگر به دنبال تجربه‌ای ترسناک به صورت گروهی هستید،‌ به هیچ وجه دانلود بازی Code Dread را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

این روزها می‌توانید در هر سبکی، آثار جذابی را پیدا کنید. به ویژه سبک وحشت که چند وقتی است طرفداران بیشتری پیدا کرده است. یکی از جدیدترین آثاری که می‌تواند به راحتی شما را برای ساعت‌ها سرگرم کند، بازی Code Dread است. اثری که در سبک وحشت بقا روایت می‌شود و شما را در تیم چهار نفری قرار می‌دهد. هدف شما در این بازی مبارزه با هیولاهایی است که در بیمارستان متروکه کمین کرده‌اند.

دانلود بازی Code Dread

در بازی Code Dread، شما وارد بیمارستانی متروکه می‌شوید که توسط ساختمان‌هایی محاصره شده است. بیمارستانی که به نظر می‌رسد موجودی وحشتناک و هیولا مانند، در آن زندگی می‌کند و رد خون افراد را دنبال می‌کند. داستان زیادی درباره این بیمارستان دور افتاده از مرکز شهر پیش افراد اهلی نقل و قول می‌شود. آن‌ها می‌گویند که بیمارستان در ابتدا برای پذیرش بیماران روانی ساخته شده بود و بعد از مدتی توسط دولت برای انجام برخی آزمایش‌های غیر انسانی، مورد استفاده قرار گرفت. هیچکس نمی‌داند که چرا این بیمارستان رها شد، اما ظاهرا این مکان خالی از سکنه است. این در حالی است که برخی مردم اصرار دارند که در پنجره بیمارستان، شاهد هیولایی بودند. حال شما برای پاسخ دادن به این پرسش که واقعا در این مکان هیولایی وجود دارد یا نه استخدام شده‌اید. به نظرتان می‌توانید از پس معمای بیمارستان بربیاید و با تیم‌تان زنده بمانید؟

همانطور که کمی قبل‌تر گفته شد، هدف اصلی شما در بازی Code Dread، جواب دادن به سوالی است که سال‌ها توسط اهالی آن منطقه ایجاد شده. البته برای رسیدن به این پاسخ، باید کار‌های زیادی انجام دهید. در بعضی مواقع باید شجاعانه بیاستید، در بعضی مواقع نیز باید فرار کنید و در بعضی مواقع باید محیط را به دقت کاوش کنید.

یکی از ویژگی‌های جذاب بازی Code Dread امکان تجربه چند نفره است. در این حالت می‌توانید با حداکثر چهار نفر، به تجربه بازی بپردازید. به طور حتم این ویژگی می‌تواند باعث شود تا تجربه بازی چند برابر جذاب‌تر شود.

تجربه بازی Code Dread به دلیل لحظات ترسناکی دارد، به همه پیشنهاد نمی‌شود.

سیستم مورد نیاز بازی Code Dread

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10 – 64 bit
  • Processor: Intel i5 or new-gen i3 / AMD equivalent
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD equivalent
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 4 GB available space
باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *