25 November, 2022

به ماهی‌گیری و یا تجربه صفر و یکی آن علاقه دارید، دانلود بازی Carp Fishing Simulator را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

این روز‌ها در هر سبکی می‌توان اثری را پیدا کرد. شاید برایتان تعجب برانگیز باشد، اما برای کسانی که عاشق ماهی‌گیری هستند نیز اثری برای تجربه وجود دارد. بازی Carp Fishing Simulator یکی از آثار جذاب و جالبی است که به شبیه ساز ماهی‌گیری می‌پردازد. بله؛ در این بازی می‌توانید به ماهی گیری بپردازید. البته این تمام ماجرا نیست، سازندگان سعی داشته‌اند که به صورت کامل به این موضوع بپردازند و اثری را به بازیکن ارائه بدهند که به معنی واقعی کلمه ماهی گیری باشد.

دانلود بازی Carp Fishing Simulator

از جلمه ویژگی‌های جذاب بازی Carp Fishing Simulator می‌توان به تنوع بالای آیتم‌های مربوط به ماهی گیری پرداخت. از قایق گرفته تا وسائل تخصصی ماهی گیری، همه و همه در تنوع بسیار بالایی دردسترس هستند. شما می‌توانید یک بار با کرم به سراغ ماهی گیری بروید، باری دیگر با موجود دیگری. همچنین تنوع ماهی‌ها بسیار بالاست و برای هر کدام از ماهی‌ها، باید تجهیزات خاصی را سر هم کنید. مثلا شاید یک ماهی به چوب دستی ماهی‌گیری قوی‌تری نیاز دارد و ماهی دیگر به نوع ضعیف‌تر از آن. همچنین به تنوع محیط‌ها برای ماهی‌گیری نیز در این بازی توجه شده است.

بازی Carp Fishing Simulator از نظر گرافیکی نیز محصول قابل قبول را ارائه می‌دهد. به واسطه تنوع محیط‌ها، بازیکن می‌تواند با محیط‌های برفی، سرسبز و یا حتی باتلاقی مواجه شود. همانطور که کمی قبل‌تر گفته شد، برای هر کدام از این محیط‌ها باید شیوه خاصی از ماهی‌گیری را انتخاب کنید تا بتوانید بهترین ثمره و نتیجه را بدست بیاورد.

از دیگر نکات جالب این بازی که باید به آن اشاره کرد، واقعی بودن مدت زمان روز و شب است. به این صورت که زمان بازی دقیقا با زمان سیستم‌تان یکی می‌شود و اگر بازی را در شب انجام دهید، هوا تاریک است و اگر روز انجام دهید، خورشید در آسمان می‌درخشد. همچنین آب و هوای بازی کاملا پویا خواهد بود و هر لحظه باید منتظر تغییرات آب و هوایی در منطقه ماهی‌گیری باشید.

به طور کلی، بازی Carp Fishing Simulator محصول جالب و سرگرم کننده‌ای است که می‌تواند برای ساعاتی، عاشقان ماهی‌گیری را مجذوب خودش کند.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Carp Fishing Simulator از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Carp Fishing Simulator

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • OS: Windows® 7 / 8 / 8.1
  • Processor: Dual Core 2.4ghz
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: Graphics Card with 512MB Video RAM
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 2 GB available space

باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است. 

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 900 مگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *