25 November, 2022

اگر به دنبال تجربه اثری جذاب در سبک پازل و معمایی هستید، به هیچ وجه دانلود بازی Botanicula را از دست ندهید. با گمیو همراه باشید.

بازی Botanicula جزو جدیدترین ساخته‌های استودیو آمانیتا (Amanita Design) است. استودیویی که در کارنامه‌اش ساخت اثر محبوب و پرطرفدار بازی Machinarium را دارد. در اینکه بازی ماشیناریوم جزو بهترین بازی‌های پازل و معمایی موجود در بازار است شکی نیست، اما مطمئنا هر اثری پس از گذشت مدتی کمی نخ‌نما می‌شود. به همین منظور استودیو آمانیتا دست به ساخت اثری دیگر با اهداف مشابهی نسبت به بازی ماشنیاروم کرده است که بازی Botanicula نام دارد.

دانلود بازی Botanicula

بازی Botanicula روایتی متفاوت و صدالبته جذاب از زندگی در جنگل است. شما به همراه چهار دوست دیگر، در خانه‌ای درختی زندگ می‌کند. هر کدام از دوستان شما دارای ویژگی‌ها و همینطور مهارت‌های خاصی هستند که به مرور کمک حال شما می‌شوند. اما از این موضوع بگذریم و به اصل مطلب بپردازیم. در یکی از روز‌ها، گروهی از انگل‌های گرسنه به جنگلی که شما در آن زندگی می‌کنید حمله می‌کنند و به یک‌باره، جنگل را به ویرانه‌ای تبدیل می‌کنند.  هدف بعدی آن‌ها، هجوم به خانه شما است.

حال باید با تجهیزات و همینطور دوستانتان، تمام سعی و تلاش‌تان را برای فرار از زندان به کار بگیرید و از دست هیولاهای گرسنه داستان، درو بمانید. در راه فرار، با چالش‌های متفاوت و جذابی مواجه می‌شوید. گاهی اوقات به دام هیولاها می‌افتید و گاهی اوقات نیز باید از پس موجودات جنگل بربیاید. به طور کلی بازی سراسر ماجراجویی و همینطور معما است. بله؛ معماها نیز نقش مهمی در بازی Botanicula دارند.

شاید جالب باشد بدانید که بازی Botanicula تشکیل شده از 150 مرحله است. مراحلی که هر کدام ویژگی‌ها و همینطور تفاوت‌های خاص خودشان را دارند. همانطور که کمی قبل‌تر به آن اشاره کردم، اغلب مراحل بازی متشکل از پازل‌ و معما است. هر چه جلو‌تر می‌روید، به سختی چالش‌ها اضافه می‌شود و حال شما باید با استفاده از هوش‌تان، آن‌ها را حل کنید. پس اگر جزو افرادی هستید که دوست دارند خودشان را در موقعیت‌های دشوار قرار دهند، به هیچ وجه تجربه بازی Botanicula را از دست ندهید.

دانلود دیتا بازی Botanicula

بازی Botanicula از نظر گرافیکی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. محیط بازی به شدت جذاب طراحی شده است و هرگز نمی‌گذارد بازیکن از دیدن فضای آن خسته شود. نکته‌ای که این روز‌ها در کم‌تر اثری می‌توان پیدا کرد. به طور کلی طراحی هنری بازی در سطح بالایی قرار دارد.

در آخر می‌توان گفت که بازی Botanicula می‌تواند ساعت‌ها هر بازیکنی را مجذوب و سرگرم خودش کند.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Botanicula و همینطور دانلود دیتا بازی Botanicula از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

امتیاز بازی Botanicula در گوگل پلی با بیش از هشت هزار رای، 4.6 از 5 است.

باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *