26 November, 2022

اگر به دنبال اثری معمایی چالش محور هستید، به هیچ وجه دانلود بازی Ancra را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

این روز‌ها در هر سبکی می‌توان اثری را پیدا کرد که بتواند مخاطب را سرگرم کند. از بازی‌های شوتر و تیراندازی گرفته تا آثاری که در سبک نقش آفرینی روایت می‌شوند. در کنار این آثار، بازی‌هایی نیز هستند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تجربه‌ای به یاد ماندنی را برای بازیکن رقم می‌زنند. بازی Ancra یکی از همان‌ها است. بازی Ancra اثری داستان محور، معمایی و صد البته ترسناک است که شم ارا به داخل خانه‌ای می‌برد. خانه‌ای که در آن عکاسی زندگی می‌کند که به نظر می‌رسد عمر زیادی برایش باقی نمانده است.

دانلود بازی Ancra

حال شما باید به این خانه پا بگذارید و به ماجراجویی در دل اتفاقات عجیبی که در آن رخ می‌دهد بپردازید. بازی Ancra مملو از پازل‌هایی است که می‌توانند به معنی واقعی کلمه شما را به چالش بکشند. پازل‌هایی که شما را با موجودات عجیب و غریب آشنا می‌کند و در کنارش داستان دلخراشی را نیز روایت می‌کند. سعی کنید متوجه این شوید که چرا در این مکان قرار دارید و چه کسی هستید و چه نقشی را در داستان بازی می‌کنید.

به طور کلی بازی Ancra تجربه‌ای سرگرم کننده است. به ویژه بخش پازل‌ها که بسیار شبیه پازل‌های کلاسیک سبک وحشت و بقا است. همچنین طراحی بازی به نوعی است که برای هر مرحله، می‌توانید راه‌های متعددی را امتحان کنید. در کنار این موارد، تصمیم‌های شما پیامد‌های متفاوتی خواهد داشت. محیط بازی به شدت شما را جذب خودش می‌کند و می‌توانید در آن به مارجاجویی بپردازید.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Ancra از سرور‌های قدرتمند گیمو بپردازید.

سیستم مورد نیاز بازی Ancra

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10
  • Processor: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz equivalent or faster processor
  • Memory: 512 MB RAM
  • Graphics: GPU supporting OpenGL
  • Storage: 400 MB available space

باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 200 مگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *