26 November, 2022

اگر به دنبال تجربه‌ای متفاوت در دل فرودگاه‌ها هستید، دانلود بازی Airport Renovator را از دست ندهید. با گیمو همراه باشید.

بازی Airport Renovator یکی از جالب‌ترین آثاری است که طی چند روز گذشته روی فروشگاه استیم به صورت دمو و آزمایشی دردسترس قرار گرفته است. اثری که شما را به عنوان یک مامور، به دل فرودگاه‌هایی می‌فرستد که در نگاه اول مخروبه به نظر می‌آیند، اما با کمی تلاش می‌توان آن‌ها را به سطح اول فرودگاه‌های جهان نزدیک کرد.

دانلود بازی Airport Renovator

بله، هدف بازی Airport Renovator فقط و فقط تعمیر و بازسازی فرودگاه‌ها است. برای اینکه فرودگاه‌ها را از پوسته کثیفی که رویشان قرار گرفته نجات دهید، باید از تجهیزات مختلفی استفاده کنید. دقیقا مکانیزم بازی در همین نقطه به چشم می‌آید. بازی دست بازیکن را برای هر کاری باز گذاشته است. هر وسیله‌ای که اراده کنید را می‌توانید بردارید و با آن به جان فرودگاه بیفتید.

بازی Airport Renovator با سکانسی جذاب شروع می‌شود. سکانسی که در آن شما خودتان را داخل هواپیمای دو نفری می‌بینید. پس از گذشت مدت زمان اندکی، شما روی یکی از فرودگاه‌ها فرود می‌آیید. فرودگاهی که در نگاه اول، شبیه به یک مخروبه شده است. حال بازی کم کم به شما دستور و ماموریت‌هایی می‌دهد که با پیگری آن‌ها می‌توانید از یک فرودگاه مرده، فرودگاهی زنده و پر رونق بسازید. بعد از اینکه به هدف نهایی رسیدید، می‌توانید فرودگاه را بفروشید و با درآمد بدست آمده از آن، به سراغ تعمیر یک فرودگاه دیگر بروید.

بازی مملو از فرودگاه‌های جذاب است. فرودگاه‌هایی که به هیچ وجه یکسان و یک نوع نیستند، بلکه هر کدام ویژگی‌های خاصی دارند. برای مثال یکی در دل جنگل است و دیگری در دل سرمای سوزان روسیه. به همین دلیل بازی Airport Renovator نمی‌گذارد هیچ‌گاه بازیکن از تجربه‌اش خسته شود.

در کنار این موارد، بازی از گرافیک چشم نوازی نیز بهره می‌برد. گرافیکی که برای چنین اثری بسیار فوق العاده و دور از ذهن است. در کنار این موارد، مکانیزم‌های گیم‌پلی، تجهیزاتی که در اختیارتان قرار می‌گیرد و همینطور موسیقی، همه و همه باعث می‌شود تا در طول تجربه بازی Airport Renovator احساس خوبی را بدست بیاورید.

به طور کلی بازی Airport Renovator یک اثر جذاب و سرگرم کننده است. در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Airport Renovator از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

البته شایان ذکر است که این بازی در حالت دمو و آزمایشی قرار دارد

سیستم مورد نیاز بازی Airport Renovator

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Requires a 64-bit processor and operating system
 • Processor: intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
 • Memory: 4 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

 • OS: Requires a 64-bit processor and operating system
 • Processor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 6 GB available space
باکس دانلود

بازی همین حالا به صورت رایگان در استیم به صورت دمو قرار دارد. با کلیک روی این متن می‌توانید وارد صفحه دانلود بازی شوید.

QR Code
راهنمای نصب

برای دانلود بازی از استیم ابتدا باید لانچر استیم را نصب کنید. سپس با ثبت نام، وارد صفحه بازی شوید و از آن‌جا بازی را دریافت کنید.

در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *