26 November, 2022

اگر به دنبال اثری هستید که در کنار انتقال حس ترس، تجربه‌ای ناب و فراموش نشدنی را برایتان رقم بزند؛ دانلود بازی Phasmophobia را از دست دهید. با گیمو همراه باشید.

بازی Phasmophobia را می‌توان جزو آثار جذاب سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی کرد. اثری که با انتشارش، سرو صدای زیادی در فضای مجازی، به خصوص در میان یویتیوبر‌ها ایجاد کرد و به سرعت به یکی از پایه‌های اصلی استریم و ویدئو‌های یوتیوبی تبدیل شد. بازی روایتی متفاوت و جذاب از افراد و گروهی است که به دنبال خارج کردن ارواح خبیث از خانه‌های تسخیر شده هستند.

یکی از نکاتی که باعث جذابیت بازی Phasmophobia می‌شود، تنوع خانه‌ها و همینطور موجودات شیطانی است. به این صورت که هرگز با یک نوع خاص رو به رو نیستید و هر بار، با نوع متفاوتی مواجه می‌شوید. برای از پا در آوردن هر کدام از این موجودات، نیاز به انجام کار‌های خاصی دارید. برای مثال، یکی را باید از طریق گذاشتن وسائل خاص روی زمین از پا در بیاورید و دیگری را از طریق نشان دادن وسائل خاص. به هر حال، این تنوع باعث می‌شود تا حس کنجکاوی بازیکن بالا برود و به موازات آن، هیچگاه احساس تکراری شدن به مخاطب منتقل نشود.

مطلب مرتبط:

دانلود بازی Phasmophobia

اما این تمام موضوع نیست. بازی Phasmophobia ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری نیز دارد. از جمله آن‌ها می‌توان به صحبت کردن با موجودات شیطانی کرد. بله؛ شما در این بازی می‌توانید با موجودات شیطانی صحبت کنید و آن‌ها را به سمت خودتان سوق دهید و یا حتی آن‌ها را از بین ببرید. رد و بدل شدن دیالوگ با موجود شیطانی، به طور حتم جذاب و ترسناک است. برای مثال می‌توانید به آن‌ها بگویید که به چه چیزی علاقه دارد و …. هر کدام از این صحبت‌ها، جواب‌های خاصی دارند که به مرور در فضای بازی به گوشتان می‌رسد.

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد بازی Phasmophobia، گیم‌پلی آن است. گیم پلی بازی گاهی اوقات دستتان را برای پیدا کردن موجودات اهریمنی باز می‌گذارد و گاهی اوقات نیز چیزی در اختیارتان قرار نمی‌دهد. اما به طور کلی، آیتم‌های متفاوتی برای پیدا کردن و همینطور از پا درآوردن این موجودات در اختیارتان قرار داده خواهد شد که باید به بهترین شکل ممکن از آن‌ها استفاده کنید.

دانلود کرک بازی Phasmophobia

اما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی Phasmophobia، تجربه گروهی آن است. به این شکل که برای تجربه بازی می‌توانید در تیم‌های چهار نفره‌ای قرار بگیرد و به مبارزه با اهریمن‌ها راهی شوید. می‌توان گفت که یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت بازی Phasmophobia، همین گروهی بودن آن است. در همین بین نیز می‌توانید به تبادل اطلاعات با هم‌گروهی‌هایتان بپردازید که باعث جذابیت بالای بازی می‌شود. برای مثال فرض کنید در خانه‌ای هستید. دوستتان از سمت دیگر خانه خبر از حرکت‌های مرموز می‌دهد و حال شما باید به سمت او بروید و یا یکی از موجودات اهریمنی به سمت شما می‌آید و می‌توانید در همان لحظه دوستتان را مطلع کنید.

به طور کلی بازی Phasmophobia یکی از آثار جذاب و صد البته ترسناکی است که در چند سال اخیر منتشر شده و می‌تواند به راحتی بازیکن را تا ساعت‌ها سرگرم کند.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Phasmophobia از سرور‌های قدرتمند وب‌سایت گیمو بپردازید.

 

سیستم موردنیاز بازی Phasmophobia

حداقل سیستم موردنیاز:

 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64Bit
 • Processor: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 16 GB available space
 • Additional Notes: Minimum Specs are for VR, lower specs may work for Non-VR.

سیستم پیشنهادی:

 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64Bit
 • Processor: Intel i5-4590/AMD Ryzen 5 1500X or greater
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 or greater
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 18 GB available space
باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *