26 November, 2022

اتفاقی عجیب در خانه‌ای باعث شکل گیری داستان بازی Exsanguinate می‌شود. برای دانلود بازی Exsanguinate با گیمو همراه باشید.

این روز‌ها در هر سبکی می‌توان آثاری را پیدا کرد که بتوانند نیاز‌هایتان را ارضا کنند. یکی از سبک‌هایی که چند سالی است بیشتر از هر همیشه روی آن مانور داده می‌شود، سبک وحشت است. سبکی که برای ساعاتی می‌تواند بازیکن را تا مرز ترس و یا حتی سکته پیش ببرد. البته که کم‌تر آثاری این روز‌ها بازیکن را به آخرین درجه ترس می‌رسانند. اما به هر حال نباید از ترسی که در اینگونه آثار وجود دارد، چشم پوشی کرد.

به تازگی بازی Exsanguinate منتشر شده است که در سبک وحشت و ترس، بازیکن را به ماجراجویی جذاب و صد البته دلهره آوری می‌برد. داستان بازی به خانه‌ای متروکه مربوط می‌شود. خانه‌ای که یک سالی است ساکنینش آن را ترک کرده‌اند و شایعات زیادی پیرامونش وجود دارد. از وجود نیرو‌های بد گرفته تا موارد دیگر. حال شما باید در قامت یک بازرس، به آن‌جا بروید تا ببینید این شایعات واقعیت دارند یا نه.

دانلود بازی Exsanguinate

یکی از ویژگی‌های جذاب بازی Exsanguinate، معماهای آن است. در طول بازی، به خاطر بودن در یک خانه، در های زیادی وجود دارند که باید برای باز کردنشان، ماموریت‌هایی را انجام دهید. در کنار این موضوع، نباید از گرافیک چشم نواز بازی نیز چشم پوشی کرد. گرافیکی که در لحظاتی، واقعا جذاب و همینطور ترسناک می‌شود.

در طول بازی Exsanguinate با دشمنان زیادی مواجه نمی‌شوید. اما همان تعداد محدود (به دلیل اسپویل داستانی نمی‌توانم دقیق بگویم)، هم به اندازه کافی شما را می‌ترساند. به طور کلی بازی Exsanguinate می‌تواند برای ساعت‌ها شما را سرگرم تجربه خودش کند. بازی به نوعی سیستم فرار را دارد و در هر لحظه باید منتظر یک فرار جانانه باشید.

در ادامه می‌توانید به دانلود بازی Exsanguinate از سرور‌های قدرتمند گیمو بپردازید. اثری که مملو از لحظات ترسناک و همینطور جلوه‌های بصری جذاب است. به هیچ وجه از دست ندهید.

سیستم مورد نیاز بازی Exsanguinate

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10
  • Processor: Intel(R) Core(TM) i5-9600K
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: GTX 1070
  • Storage: 1 GB available space
  • Sound Card: Any nvidia or intel card should be fine
باکس دانلود

دانلود بازی: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.gamoo.ir
  • حجم فایل: 1.2 گیگابایت
در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *