26 November, 2022

سرانجام به طور رسمی اعلام شد که نسخه جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است امسال منتشر شود. با گیمو همراه باشید.

سری بازی‌های Call of Duty همیشه در صدر اخبار قرار دارد و دلیل اصلی آن نیز محبوبیت بسیار است. پیشتر با خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد حاشیه‌های بسیاری پیرامون انحصاری شدن این آی پی منتشر شد که مدتی بعد مایکروسافت با تکذیب آن موجب شادی طرفداران پلی استیشن شد.

به تازگی اکتیویژن در وب سایت رسمی خود تایید کرد که قصد دارد سال جاری دنباله بازی all of Duty: Modern Warfare و Warzone را دردسترس بازیکنان قرار دهد. اکتیویژن که قبلا تایید کرده بود بازی Call of Duty امسال توسط Infinity Ward ساخته خواهد شد، اکنون تایید می‌کند که طبق اطلاعات فاش شده، این بازی دنباله مستقیمی برای Modern Warfare 2019 خواهد بود. در همین حال، این شرکت همچنین اعلام نمود که قسمت دوم Warzone هم در دست توسعه قرار دارد.

نسخه جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare در راه است

هر دو بازی جدید همزمان با یک موتورگرافیکی توسعه پیدا می‌کنند. اکتیویژن می‌گوید که دنباله Warzone با یک نقشه کاملاً جدید و همچنین حالت Sandbox جدید، «تکامل عظیم بتل رویال» خواهد بود. جالب توجه اینجا بوده که اگرچه Raven Software توسعه این بازی بتل رویال را برعهده دارد، استودیو Infinity Ward نیز همکاری دارد.

بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 2 و Call of Duty: Warzone  هر دو اواخر سال 2022 عرضه می‌شوند، طبق اطلاعات اعلامی، بازی نخست کمی زودتر از بازی دوم Call of Duty ارائه خواهد شد. در همین حال، گزارش‌ها همچنین ادعا می‌کنند که Warzone 2 تنها برای PS5، Xbox Series X/S و PC ارائه شده و خبری از PS4 و Xbox One نیست.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر و مشاهده گیم پلی باید تا زمان رونمایی منتظر ماند. این خبر تنها تاییدیه‌ای بود از سوی اکتیویژن که سال 2022 چه نسخه‌ای را منتشر خواهد کرد. بنابراین انتظار داریم بهار سال جاری رونمایی صورت گیرد.

منبع: GamingBolt

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *