26 November, 2022

به تازگی گزارش جدیدی از بن شده ها در بازی Call of Duty Vanguard و بازی Warzone منتشر شده است. با گیمو همراه باشید.

در ماه نوامبر بود که شرکت اکتیویژن موضع سخت‌گیرانه نسبت به متقلبان بازی Call of Duty Vanguard اتخاذ کرد. این موضع چیزی جز بن یا همان مسدود شدن حساب کاربرانی که در بازی‌های Call of Duty Vanguard و Warzone قصد انجام فعالیت‌های غیرحرفه‌ای دارند، نیست.

البته اکتیویژن این حساب‌ها را با طریق نرم افزار ضد تقلب جدید Ricochet دستگیر کرده و مسدود می‌سازد. در طی هفته گذشته بیش از 48 هزار حساب مسدود یا بن شدند و این نشان می‌دهد تعداد چیترهای دو بازی بسیار زیاد هستند.

بن شده ها در بازی Call of Duty Vanguard

اکتیویژن در نظر دارد نرم افزار ضد تقلب جدید Ricochet را در Vanguard به شکل گسترده‌تری به کار گیرد تا باتوجه به عرضه اخیر این بازی، چیترها را کشف و مسدود کند. این نرم افزار از طریق بروزرسانی که در Battle.net منتشر می‌شود، در بازی قابل اجرا است.

برای داشتن نرم افزار در روی رایانه شخصی باید از طریق وب سایت Ricochet اقدام کرد. همچنین باید همزمان بازی نیز در حال اجرا باشد. در چند سال گذشته چیترهای بسیاری در بازی‌های آنلاینی نظیر Warzone، Apex Legends، Fortnite و چندی دیگر کشف شدند.

موضوعی که برای بازیکنان دیگر دردسرساز شده و موجب گشته تا نتوانند با وجود چنین اشخصاصی در نبردها پیروز شوند. چیترها با داشتن کدهای تقلب، قابلیت‌هایی را به خود می‌دهند که موجب پیروزی غیرحرفه‌ای‌ آنها در بازی‌های آنلاین می‌شوند.

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ 5 نوامبر سال جاری برای PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S وPC منتشر شد. به هر حال این طور پیدا است، اکتیویژن برنامه سختی برای چیترها دارد و انتظار داریم این موضع جدید کاهش شدید آنها را در پی داشته باشد.

انتظار می‌رود شرکت‌های ناشر بازی‌های آنلاین دیگر هم موضع سختی نسبت به این افراد داشته باشند.

منبع: Gameranx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *